Ostrým nožom - Teodor Kuhn

9,99 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Ostrým nožom

  Příběh otce, kterému zavraždili syna, smutek otce, který musí pochovat své dítě, emotivní drama otce, který si pro spravedlnost musí dojít sám. Po útoku neonacistů na partu... Čítať viac

  Výrobca
  Bonton Film, 2019
  Réžia

  Příběh otce, kterému zavraždili syna, smutek otce, který musí pochovat své dítě, emotivní drama otce, který si pro spravedlnost musí dojít sám. Po útoku neonacistů na partu studentů zůstane na zemi ležet mrtvý ubodaný kluk... Čítať viac

  • DVD film
  • Slovenčina

  9,99 €

  Posielame do 8 dní

  Naši škriatkovia odporúčajú

  9,99 €

  Viac o titule

  Příběh otce, kterému zavraždili syna, smutek otce, který musí pochovat své dítě, emotivní drama otce, který si pro spravedlnost musí dojít sám. Po útoku neonacistů na partu studentů zůstane na zemi ležet mrtvý ubodaný kluk. Policie koná, pachatelé jsou dopadeni, společnost se bouří proti holohlavým náckům, ale to všechno je jenom na chvíli. Zděšená rodina brzy sleduje, jak jsou vrazi po chybném rozhodnutí soudkyně propuštění na svobodu, nikoho už to nezajímá a jednání policie připomíná chování zkorumpované instituce. Zůstává jen zlomená rodina bez jakékoliv šance na spravedlnost a viníci, kteří se jí smějí do očí.
  Zoufalý otec s touhou po spravedlnosti se pouští do boje se všemi. S policií bez zájmu, s podplaceným soudnictvím, s mafií, která kdesi v pozadí tahá za nitky. Dokáže tváří v tvář zavedenému prohnilému systému uspět? Dokáže zároveň překonat vlastní výčitky a odpustit sám sobě?

  Čítať viac

  Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

  Nahlásiť chybu

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Kúpte spolu
  14,64 €

  Hodnotenia

  5,0 / 5

  1 hodnotenie

  1
  0
  0
  0
  0

  Ako sa páčil film vám?

  Recenzie čitateľov

  Alena Hricová
  Neoverený nákup
  19.11.2020
  Recenzia k filmu Ostrým nožom
  Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
  Vynikajúce herecké výkony. Za mňa absolútne geniálny výkon Romana Luknára, ako otca obete. Všetko som mu uverila. Podľa mňa sa totálne zžil so smútkom, hnevom a bolesťou rodiča, ktorému zabili nevinné dieťa a skorumpovaný systém tejto našej SR mu teda moc nepomohol. A asi vôbec nepomohol. Absolútne zbytočná smrť mladého človeka. Smutný, o to horšie, že skutočný príbeh vraždy študenta filozofie Daniela, ktorý je dodnes neobjasnený a nikto nebol spravodlivo potrestaný. Žiaľ, justícia a polícia na Slovensku je v hnilobnom procese. Je jedno, aký je režim.
  A je jedno, aká vládna garnitúra je na scéne s prezidentkou na čele. Ani 31 rokov od ospevovanej nežnej revolúcie sa v týchto kruhoch veľa nezmenilo a prestávam veriť, že to bude inak.
  Čítať viac

  Kúpte spolu
  14,64 €

  „To jediné, na čo sa nevzťahuje pravidlo väčšiny, je ľudské svedomie.“