Batman vs. Hádankár a krádež -
Batman vs. Hádankár a krádež
9,99 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Batman vs. Hádankár a krádež

  LEGO, 2019
  Výrobca
  LEGO, 2019

  Uveďte deti už od predškolského veku zábavným spôsobom do sveta dobrodružstiev s touto hracou súpravou LEGO® DC Batman™ 76137 Batman™ vs. Hádankár™ a krádež. Táto ľahko zostaviteľná, bezpečná vzdelávacia súprava pre deti od 4 rokov obsahuje model auta...

  Čítaj viac

  9,99 €

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Uveďte deti už od predškolského veku zábavným spôsobom do sveta dobrodružstiev s touto hracou súpravou LEGO® DC Batman™ 76137 Batman™ vs. Hádankár™ a krádež. Táto ľahko zostaviteľná, bezpečná vzdelávacia súprava pre deti od 4 rokov obsahuje model auta Batmobile™ so špeciálnym podvozkom z kociek pre začiatočníkov. Vďaka tomu môžu aj malí stavitelia, ktorí stavajú po prvý raz, samostatne stavať budovy, vozidlá a ďalšie modely, na ktoré budú môcť byť pyšní. Súčasťou sú aj jednoduché inštrukcie na stavanie a hranie, ktoré pomôžu vašim malým staviteľom pochopiť účel návodov na stavanie a rozšíriť ich predstavivosť a istotu. Táto stavebnica so superhrdinami taktiež obsahuje zostaviteľný bankomat s miestom na pripevnenie dynamitu. Táto hračka je ideálnym darčekom pre fanúšikov Batmana, ktorí majú radi superhrdinov. Deti budú zbožňovať hranie postáv vo svojich vlastných príbehoch s 2 minifigúrkami a tiež zbraňami a doplnkami vrátane Hádankárovho zostaviteľného skateboardu.
  • Stavebnice LEGO® pre deti od 4 rokov sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a jednoduché pre deti už od predškolského veku, a pomáhajú posilniť ich istotu vďaka jednoduchým krokom pre perfektný štart do stavania LEGO modelov.
  • Táto stavebnica od LEGO® DC Batman™ obsahuje 2 minifigúrky: Batmana a Hádankára.
  • Ľahko zostaviteľný model auta Batmobile™ obsahuje špeciálny podvozok z kociek pre začiatočníkov, kokpit pre minifigúrku, 2 osobitné miesta na pripevnenie Batmanovho Batarangu, 2 Batmanove krídla a prvok plameňa z výfuku.
  • Zostaviteľný bankomat obsahuje miesto na pripevnenie Hádankárovho prvku dynamitu.
  • Zbrane zahŕňajú Batmanov Batarang a Hádankárov dynamit. Hádankárov zostaviteľný skateboard a prvok páčidla.
  • Minifigúrka Hádankára je novinkou na jún 2019.
  • Vďaka tvorivým hračkám LEGO® pre deti od 4 rokov dieťa spoznáva hromadu obľúbených filmov, televíznych postavičiek a hrdinov.
  • Stavebnice LEGO® pre deti od 4 rokov boli predtým známe ako LEGO Juniors. Pre kreatívnejšiu hru sa môžu skladať spoločne so všetkými originálnymi LEGO súpravami a kockami.
  • Táto hračka so superhrdinami je ideálnym narodeninovým darčekom pre predškolákov a deti, ktorým sa páči Batman™.
  • Model auta Batmobile™ meria vyše 4 cm na výšku, 15 cm na dĺžku a 4 cm na šírku.
  • Bankomat meria vyše 5 cm na výšku, 5 cm na šírku a 3 cm do hĺbky.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Katalógové číslo výrobcu
  76137
  Vekové odporúčanie
  8+
  Naše katalógové číslo
  620891

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  Čítaj viac

  „Niet krajších rozprávok než tie, ktoré napíše sám život.“

  Hans Christian Andersen