Casanova: Sonáta zlomených sŕdc

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Slovart, 2019
305 strán
4-5 hodín čítania

Casanova, známy zlodej sŕdc a šikovný povrazolezec, vchádza na scénu románu pri bitke v najstaršej krčme na lagúne, keď sa usiluje obrániť krásnu Gretchen. Dievčina mu nesie odkaz od svojej panej... Čítať viac

Ďalšie formáty

Kniha 12,95 €

Casanova, známy zlodej sŕdc a šikovný povrazolezec, vchádza na scénu románu pri bitke v najstaršej krčme na lagúne, keď sa usiluje obrániť krásnu Gretchen. Dievčina mu nesie odkaz od svojej panej... Čítať viac

Ďalšie formáty

Kniha 12,95 €

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Casanova, známy zlodej sŕdc a šikovný povrazolezec, vchádza na scénu románu pri bitke v najstaršej krčme na lagúne, keď sa usiluje obrániť krásnu Gretchen. Dievčina mu nesie odkaz od svojej panej, rakúskej šľachtičnej, kontesy Margarethe von Steinberg, ktorá sa túži s Casanovom stretnúť. Má preňho nezvyčajný návrh: ak sa mu podarí zviesť krásnu Francescu Erizzo, dcéru jedného z najmocnejších ľudí v meste, oddá sa mu aj kontesa. Casanova výzvu prijme, lebo si je istý svojím neodolateľným šarmom.
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Posielame do piatich dní
12,95 €

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Ihneď na stiahnutie
PDF
EPUB
MOBI
8,99 €
Ďalšie
Originálny názov
Giacomo Casanova. La sonata dei cuori infranti
Počet strán
305
Rok vydania
2019
Edícia
CV
Naše katalógové číslo
617983
Štýl
historický
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Slovart
Kategorizácia

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť.

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

2,0 / 5

3 hodnotenia

0
1
0
0
2

Ako sa vám páčila e-kniha?

Recenzie Martinusákov

Nemám rada nespravodlivosť, aroganciu, povýšenosť a keď sa ubližuje deťom, starým ľuďom a zvieratkám /som zvieratkomil, viem, že nedokážem spasiť svet, ale keď sa dá, pomôžem/.

Iveta Janíková
Produktový špecialista
2. októbra 2019

Táto kniha je ľahká oddychovka. Ak máte radi historické romány s nádychom šteklivosti a romantiky, ak obľubujete v románoch intrigy, tajomné zápletky a ľúbostné vzplanutia, potom je určená práve vám.
Keď som si ju prečítala (číta sa naozaj ľahko, dej dobre napreduje a naberá na rýchlosti), musela som si položiť otázku. Bol naozaj Casanova taký zvrhlík, zhýralec, smilník a kacír, ako nám ho predkladajú dejiny? Alebo to bol človek vysoko inteligentný, vzdelaný (údajne mal vynikajúce hudobné nadanie, bol skvelý diplomat, člen slobodomurárskej lóže a živil sa aj ako udavač inkvizície) a toto nadanie používal len pre svoje výhody a na zabezpečenie postavenia v spoločnosti, aj keď sa mu to nie vždy darilo asi podľa jeho predstáv.
Prečítajte si knihu, urobte si vlastný názor.

Čítať viac
Čítať viac

„Ľúbi sľuby“

Je taký - Tomáš Janovic
Je taký
Tomáš Janovic