Knihy
E-knihy

Top hoteliérstvo/hotelnictví 2019 (jar, leto)

  MEDIA/ST, 2019
  Výrobca
  MEDIA/ST, 2019

  Top hotelnictví/hotelierstvo mapuje situáciu v oblasti hotelového, reštauračného a wellness priemyslu a voľnočasových aktivít, a to nielen na Slovensku a v Českej republike, ale aj v zahraničí. Stále viac ekonomicky aktívnych ľudí v produktívnom veku...

  Čítaj viac

  4,19 €

  Bežná cena Bežne 4,40 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do týždňa

  Odporúčané tituly a kolekcie

  4,19 €

  Viac o produkte

  Top hotelnictví/hotelierstvo mapuje situáciu v oblasti hotelového, reštauračného a wellness priemyslu a voľnočasových aktivít, a to nielen na Slovensku a v Českej republike, ale aj v zahraničí. Stále viac ekonomicky aktívnych ľudí v produktívnom veku totiž využíva služby hotelových, kúpeľných a reštauračných zariadení. Biznis hostia očakávajú, že hotel bude vybavený špičkovými technológiami, vďaka ktorým môžu pracovať aj mimo kancelárie.
  Samozrejme, vysoké požiadavky na zariadenia kladú aj rodiny s deťmi či ľudia, ktorí chcú stráviť pár dni oddychovaním či aktívnym relaxom. Magazín je preto vždy na stope aktuálnym trendom a sleduje novinky v architektúre, dizajne, gastro ponuke, wellness a fitness, ale aj v technológiách a servise hotelov či reštaurácií.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Top hoteliérstvo/hotelnictví 2019 (jar, leto) -
  Top trendy v bývaní/bydlení 2018 -
  9,09 €
  Ušetríte 0,21 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  Kúpte spolu
  Top hoteliérstvo/hotelnictví 2019 (jar, leto) -
  Top trendy v bývaní/bydlení 2018 -
  9,09 €
  Ušetríte 0,21 €

  „Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

  Štyri hostiny - Meir Shalev
  Štyri hostiny
  Meir Shalev