Knihy
E-knihy

Pes baskervillský / The Hound of the Baskervilles

A1/A2

Arthur Conan Doyle

Sir Arthur Conan Doyle 1859-1930 Autor mnohých slávnych diel o výnimočnom detektívovi sa narodil v Edinburgu v Škótsku ako štvrtý potomok. Absolvoval štúdium na internátnej základnej škole a neskôr aj na lekárskej univerzite. Jeho prvú poviedku uverejnil časopis Chamberse Journal v roku 1879...

Edika, 2016
Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Edika, 2016

Učte se angličtinu se Sherlockem Holmesem a doktorem Watsonem, kteří řeší tajemná úmrtí v temné oblasti blat a vřesovišť v Devonu v jihozápadní Anglii. Podaří se jim odhalit pachatele? Ilustrovaná knížka je určena pro vás...

Čítaj viac

3,85 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Učte se angličtinu se Sherlockem Holmesem a doktorem Watsonem, kteří řeší tajemná úmrtí v temné oblasti blat a vřesovišť v Devonu v jihozápadní Anglii. Podaří se jim odhalit pachatele? Ilustrovaná knížka je určena pro vás – začátečníky učící se angličtinu, ať teenagery či dospělé. Jazyk jsme velmi zjednodušili. Český zrcadlový překlad vám umožní obratem zkontrolovat, zda jste původnímu textu porozuměli správně. Na konci knihy objevíte zábavná sudoku, puzzle a kontrolní otázky. Detektivku napsal anglicko-skotský spisovatel Arthur Conan Doyle. Román vyšel na pokračování v magazínu Strand, který se proslavil právě vydáváním povídek a románů detektiva z Baker Street 221B, v letech 1901 – 1902. Audionahrávku ve formátu MP3, na které příběh vypráví rodilý mluvčí, naleznete na www.albatrosmedia.cz v detailu knihy – záložka Soubory ke stažení.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Pes baskervillský / The Hound of the Baskervilles - Arthur Conan Doyle, Dana Olšovská
Zákon príťažlivosti - Katarína Kuniková
11,75 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?


Matej Laska
12.6.2017
Názor čitateľa
po jednom prečítaní sa kniha komplet rozpadla. Slabá väzba.
Preklad je dosť smiešny, radšej sa ho moc nedržať.
Ak sa chcete zlepšiť v angličtine, odporúčam iba anglické stránky čítať spolu s počúvaním audio. Ale tá čeština, radšej sa vyhnúť..
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Pes baskervillský / The Hound of the Baskervilles - Arthur Conan Doyle, Dana Olšovská
Zákon príťažlivosti - Katarína Kuniková
11,75 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“