Knihy
E-knihy

Kozmická láska - Galaktické spomienky duše

Učebnica zabalená do príbehu

Monika Jakubeczová

Monika Jakubeczová vyštudovala chemicko-technologickú fakultu v Bratislave. Po narodení syna sa už do laboratórií nevrátila, niekoľko rokov pracovala ako obchodníčka vo finančnej oblasti. Neskôr riaditeľskú pozíciu v banke vymenila za podnikateľský život. Darilo sa jej od prvej chvíle....

Ikar, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2019
Edícia
Ajna

Kniha KOZMICKÁ LÁSKA je román nielen o láske dvoch duší, ktoré sa nájdu, zaľúbia, žijú nádherný život, osud ich však rozdelí a začnú hľadať cestu k opätovnému stretnutiu. Hovorí aj o večnej láske, ktorú všetci hľadáme...

Čítaj viac

9,70 €

Bežná cena Bežne 13,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Kniha KOZMICKÁ LÁSKA je román nielen o láske dvoch duší, ktoré sa nájdu, zaľúbia, žijú nádherný život, osud ich však rozdelí a začnú hľadať cestu k opätovnému stretnutiu. Hovorí aj o večnej láske, ktorú všetci hľadáme a túžime zažiť. Príbehy a udalosti sú opísané z pohľadu vyšších dimenzií, anjelov a iných svetelných bytostí.
Kniha prináša riešenia a odpovede na množstvo otázok, ktoré nás trápia, ktorým nerozumieme, a preto sa bezmocne točíme v nekončiacom sa kruhu bolestí. Je možné, že niektorí čitatelia prejdú hlbokým pochopením a zasvätením. Potom už ich život nikdy nebude taký ako predtým. Objavia nekonečný pokoj z poznania a (vlastnej) pravdy.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kozmická láska - Galaktické spomienky duše - Monika Jakubeczová
Nôž - Jo Nesbo
21,50 €
Ušetríte 9,30 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Zuzana Chlebiková
pred štyrmi dňami
vrelo odporúčam :) ... kniha je perfektá a veľmi rýchlo sa číta a naozaj je pravda, že ak jej dáte šancu dotkne sa vášho srdca. Ja som pri niektorých častiach plakala tak to bolo silné a krásne. Ďakujem za možnosť, že sa toto dielo dostalo aj ku mne.
Čítaj viac
Jarmila Fedorkovičová
pred šiestimi dňami
Jarka
Pochopiť kto som a prečo som na tomto "kockatom" svete , je úžasné poznanie. Slobodná vôla a možnosť prijať rozhodnutia, ktorých dosah pochopíme, až neskôr v širších súvislostiach, to je dar. Za obrovský dar považujem aj knihu Kozmická láska, ktorú som doslova scucla, ktorá ma našla, lebo som ju moja duša veľmi veľmi potrebovala. ĎAKUJEM.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kozmická láska - Galaktické spomienky duše - Monika Jakubeczová
Nôž - Jo Nesbo
21,50 €
Ušetríte 9,30 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev