Stav sa o jej srdce - Tamera Alexander
Stav sa o jej srdce
11,52 €
Knihy
E-knihy

Stav sa o jej srdce

i527.net, 2019
Novinka
TOP #77
5 hodín čítania
Vydavateľstvo
i527.net, 2019
3. diel série
Veľkostatok Belle Meade

Román, ktorý sa odohráva na pozadí skutočného príbehu nashvillského statku Belle Meade a pôvodného súboru Jubilejných spevákov z Fiskovej univerzity, je úchvatným ľúbostným príbehom o túžbe po spravodlivosti a navrátení cti v období amerických dejín...

Čítaj viac

11,52 €

Bežná cena Bežne 13,50 €

Zľava 15%
platí do 2. 12. 2019

Predobjednávka,
vychádza o tri dni

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Román Stav sa o jej srdce, ktorý sa odohráva na pozadí skutočného príbehu nashvillského statku Belle Meade a pôvodného súboru Jubilejných spevákov z Fiskovej univerzity, je úchvatným ľúbostným príbehom o túžbe po spravodlivosti a navrátení cti v období amerických dejín, keď boli tieto hodnoty neisté a dali sa vybojovať len ťažko.

Sylas Rutledge, nový vlastník Severovýchodných železníc, investoval do tohto projektu všetko, tak trochu aj preto, lebo v ňom vidí výzvu. Viac než čokoľvek iné sa však usiluje očistiť otcovo meno. Kľúč k Syovmu úspechu drží jediný muž – generál William Giles Harding z nashvillského statku Belle Meade. Lenže kým Hardingovi je blízke šampanské a plnokrvníky, Syovi naopak pivo a býky.

TÚŽBA PO SPRAVODLIVOSTI…
Sy potrebuje, aby mu niekto pomohol zorientovať sa v nashvillskej spoločnosti. Keď spozná Alexandru Jamisonovú, okamžite vie, že práve našiel svoju učiteľku. Čoskoro však odhalí, že pri nehode vlaku, z ktorej obviňujú jeho otca, zahynul Alexandrin snúbenec – a jej svet sa roztrieštil na márne kúsky.

SNAHA O NAVRÁTENIE CTI…
Keď Alexandra odmietne manželstvo, ktoré jej dohodol otec, vypočuje hlas svojho srdca a začne vyučovať na Fiskovej univerzite, prvej univerzite pre oslobodených otrokov v Spojených štátoch. Rodina a nashvillská spoločnosť však jej počínanie neschvaľujú a Alexandru zanedlho odvrhnú.
Vďaka vzťahu s rodinou Hardingovcov sa z Alexandry a Sya stanú neočakávaní spojenci. Napriek prvému dojmu si Alexandra začína Sya vážiť, dokonca jej na ňom záleží. Ako je to však možné, keď jej srdce stále patrí inému? Navyše keď Syova nevyspytateľná povaha a dobrodružná duša zaváňajú skôr nerozvážnosťou ako zodpovednosťou a cťou?
Syles Rutledge je ochotný riskovať čokoľvek, aby získal ženu, ktorú miluje. Neráta však, že v stávke bude jej srdce.
Osudy bývalého hazardného hráča z Colorada a južanskej krásky, rozhodnutej vyslobodiť sa z pút spoločenských očakávaní, spája rovnaká tragédia. Teraz musia spojiť sily, aby naplnili svoje sny – ak ich však ešte predtým nerozdelí pravda.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Stav sa o jej srdce - Tamera Alexander
Panie z Ivy Cottage - Julie Klassen
23,32 €
Ušetríte 4,08 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
To Wager Her Heart
Rozmer
150×220 mm
Predbežný dátum vydania
25.11.2019
Počet strán
352
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
i527.net
Väzba
pevná väzba
ISBN
9788089822393
Naše katalógové číslo
613219

Recenzie


Janka Sučková
10.11.2019
Skvelá kniha...odporúčam všetkými desiatimi...pohladí srdce i dušu...prečítaná jedným dychom...Tamera nesklamala...vďaka vydavateľstvu i527net,že vydáva takéto hodnotné knihy... Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Stav sa o jej srdce - Tamera Alexander
Panie z Ivy Cottage - Julie Klassen
23,32 €
Ušetríte 4,08 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green