Knihy
E-knihy

Slovenský jazyk pre 3. ročník základných škôl - pracovný zošit

Akcia

Inovovaný pracovný zošit zo slovenského jazyka je spracovaný a aktualizovaný podľa platných požiadaviek iŠVP – ISCED 1 na jazykové vyučovanie. Spracovaním nadväzuje na koncepciu učebnice Slovenský jazyk pre 3. ročník ZŠ...

Čítaj viac

5,16 €

Bežná cena Bežne 6,05 €

Zľava 15%
platí do 14. 10. 2019

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Inovovaný pracovný zošit zo slovenského jazyka je spracovaný a aktualizovaný podľa platných požiadaviek iŠVP – ISCED 1 na jazykové vyučovanie. Spracovaním nadväzuje na koncepciu učebnice Slovenský jazyk pre 3. ročník ZŠ.

Pracovný zošit môžete využívať od školského roku 2019/2020.

Didaktická koncepcia
 • Didaktické spracovanie pracovného zošita rozvíja jazykové a komunikačné kompetencie detí - počúvanie, rozprávanie, písanie, čítanie.
 • Spracovaním nadväzuje na koncepciu pracovného zošita Slovenský jazyk pre 2. ročník ZŠ.
 • Pracovný zošit tvorí vzhľadom a usporiadaním dokonalý súlad s učebnicou.
 • Zjednotené je farebné rozlíšenie tematických celkov. Je preto prehľadnejší a ľahšie sa v ňom orientuje. Farebne (a v súlade s učebnicou) sú označené aj úlohy slohovej zložky. Podobne ako v učebnici, aj pracovný zošit obsahuje na konci tematických celkov opakovanie nazvané 10-bodovka.
 • Úlohy sú členené na jazykovú a slohovú zložku, ktorá podporuje a rozvíja funkčné využívanie materinského jazyka v bežných, žiakom blízkych komunikačných situáciách. V cvičeniach sa tieto zložky prelínajú a integrujú.
 • Pracovný zošit rešpektuje a rozvíja medzizložkové (úlohy prepojené na literárnu zložku – práca s čítankou,), medzipredmetové vzťahy a prierezové témy.
 • Úlohy a cvičenia tvoria ucelený súbor zoradený podľa didaktickej náročnosti. Slúžia na precvičovanie jednotlivých jazykových javov. Mnohé z nich sú zábavného charakteru (prešmyčky, tajničky, obrázky na vyfarbovanie, hádanky) a zároveň plnia didaktický zámer.
 • Pribudli samostatné kapitoly Obojaké spoluhlásky a Vybrané slová; slohové úlohy rozvíjajúce jazykové a komunikačné kompetencie k témam List, Oznam a Opis pracovného postupu; dve nové pojmové mapy a opakovacia strana, ktorá je umiestnená na konci pracovného zošita.


Komplexná podpora
 • Titul je súčasťou série učebných materiálov Slovenský jazyk pre 2. – 4. ročník ZŠ.
 • Súčasťou súboru je učebnica, pracovný zošit a metodická príručka.
 • Učebnica koncepčne nadväzuje na obsah učebnice Slovenského jazyka pre 2. ročník.
 • Metodická príručka k súboru Slovenský jazyk pre 3. ročník vysvetľuje autorskú koncepciu učebnice a pracovného zošita.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Slovenský jazyk pre 3. ročník základných škôl - pracovný zošit - Zuzana Hirschnerová, Rút Dobišová Adame
Len sa teš, Pampúch - Marta Hlušíková, Juraj Martiška (ilustrácie)
13,06 €
Ušetríte 0,89 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
64
Hmotnosť
198 g
Rok vydania
2019
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Aitec spol. s.r.o.
Rozmer
210×297 mm
ISBN
9788081461873
Naše katalógové číslo
608601

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?


nazor
5.10.2016
podakovanie
dakujem za to,ze ste vymazali moju recenziu pravda niekedy boli to je pre mna dokaz,ze vam ide len o zisk a vedomosti nasich deti su vam ukradnute.prajem vela uspechov ale prosim netrestajte nase deti tym,ze budete pokracovat v pisani podobnych akoze naucnych knih.a pozdravujte toho kto vam tu knihu schvalil,ak je este schopny vnimat realny svet.dakujem
Čítaj viac
adam
2.10.2016
nazor citatela
cele zle .nema to hlavu ani patu. ale najhorsie na tom je to,ze v podstate vsetky knihy,z ktorych sa deti teraz ucia su naozaj uplne postavene na hlavu.ziadny zmysel a nenaucia nic.ale kedze ide v prvom rade o biznis tak vsetkym zainteresovanym je uplne jedno,ze tu vyrasta generacia pekne povedane ludi ,ktori budu absolutne neschopni.hlavne ,ze sa nieco sproste vytlaci a ziak to musi mat takze rodic plať a potom rozmyslaj nad debilnymi zadaniami.stare zlate casy ked ucebnice zostavovali naozaj inteligentny ludia a nie nejaki pozberanci z ulice ktorím je jedno ako sa vychovaju nase deti.
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Slovenský jazyk pre 3. ročník základných škôl - pracovný zošit - Zuzana Hirschnerová, Rút Dobišová Adame
Len sa teš, Pampúch - Marta Hlušíková, Juraj Martiška (ilustrácie)
13,06 €
Ušetríte 0,89 €

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka