Obchodná spoločnosť s ručením obmedzeným - Imrich Fekete
Obchodná spoločnosť s ručením obmedzeným
32,46 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Známy špecialista a renomovaný autor celého radu odborných publikácií pripravil súbornú príručku pod názvom Obchodná spoločnosť s ručením obmedzeným. Komplexnosti tejto príručky zodpovedá rozsah (takmer 700 strán väčšieho formátu - B5), ako aj skutočnosť, že autor pri jej spracovaní
- vychádzal nielen z Obchodného zákonníka, ale aj z iných súvisiacich právnych predpisov,
- nevenoval sa len právnym vzťahom, ale aj daňovým a účtovným súvislostiam,
- neobmedzil sa len na teoretickú stránku problémov, ale dielo doplnil príkladmi z praxe, ako aj príslušnými slovenskými a českými judikátmi,
- nezabudol na vzory zmlúv, listín a právnych podaní, ako aj podrobný vecný register umožňujúci rýchlu orientáciu v publikácií.

Meno autora je zárukou vysokej odbornej úrovne ponúkanej publikácie analyzujúcej aktuálnu právnu úpravu spoločnosti s ručením obmedzeným platnú po vstupe SR do EÚ (vrátane poslednej novely Obchodného zákonníka) s dôrazom na vzťah s.r.o. k jej spoločníkom, na vzťahy medzi spoločníkmi navzájom a na postavenie konateľov spoločnosti. Vzhľadom k tomu, že v prípade spoločnosti s ručením obmedzeným ide o najrozšírenejšiu formu podnikania právnických osôb, dá sa oprávnene predpokladať, že táto nová komplexná príručka nebude chýbať v knižnici väčšiny právnikov, advokátov, notárov, exekútorov, ale i ekonómov a riadiacich pracovníkov (daňové a účtovné súvislosti).
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
688
Hmotnosť
1165 g
Vydavateľstvo
Epos
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
60521
Rozmer
176×250 mm
Rok vydania
2004

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

6 hodnotení

6
0
0
0
0
Čítaj viac

„Básnici sú neuznávaní zákonodarcovia sveta.“

P. B. Shelley