NaOčte sa gramatiku po nemecky - Irina Gubanova, Tommaddi Muller
NaOčte sa gramatiku po nemecky
25,47 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Vizuálna nemecká gramatika „Naočte sa gramatiku po nemecky“ je určená na samoštúdium cudzieho jazyka novou vizuálnou metódou...

Čítať viac
25,47 €

Bežná cena Bežne 28,00 €

Ušetríte 9 %
Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Vizuálna nemecká gramatika „Naočte sa gramatiku po nemecky“ je určená na samoštúdium cudzieho jazyka novou vizuálnou metódou.

Aké sú rozdiely medzi písaním a výslovnosťou hlások a písmen? Aké členy existujú v nemčine? Ako utvorím prídavné mená? Ako sa počíta po nemecky? Aké druhy zámen existujú? Ako sa v nemčine tvoria slová? Aké druhy predložiek a prísloviek existujú? Ktoré nepravidelné slovesá musím poznať? Čo môžeme robiť so spojkami? Načo si treba dávať pozor pri tvorbe viet? ...a ešte veľa veľa ďalších gramatických pravidiel, ale aj výnimiek.

Vizuálna gramatika "Naočte sa gramatiku po nemecky" vám prostredníctvom úplne novej vizuálnej metódy ponúka spoľahlivé zvládnutie nemeckej gramatiky.

Prečo vizuálne učenie?
  • Pretože ľudský mozog dokáže vnímať obrázky a vizuálne zobrazenia oveľa rýchlejšie ako text. V skutočnosti na to potrebuje len zlomok sekundy.
  • Pretože pri učení cudzieho jazyka sa netreba zľaknúť množstva slovíčok a nezrozumiteľných gramatických pravidiel.
  • Pretože prostredníctvom vhodne zvolených obrázkov sa lepšie vryje do pamäte slovná zásoba, komunikácia aj gramatika.
Prečo vizuálna gramatika?
  • Väčšina ľudí, ktorí sa učia cudzí jazyk, sa chce, alebo musí, zaoberať aj gramatikou. Nie všetkým je to príjemné a mnohí sa desia množstva textu a nezrozumiteľných pravidiel.
  • Obrázky – ale nielen obrázky, ale aj grafiky, tvary a farby pomáhajú nášmu mozgu vytvárať jazykovú štruktúru a pochopiť text.
  • Táto kniha využíva spomínaný princíp, a tak môžu byť “suché” pravidlá zobrazené prehľadne a jednoducho.
  • Táto gramatika pritom nie je čistou obrázkovou knihou, skôr vizuálne podporuje text, narúša textovú masu a pomáha vám jednoduchšie pochopiť a spracovať jazykový obsah.
  • Spojením gramatického obsahu a vizuálnych zobrazení vzniká základ pre uvoľnené a pozitívne učenie.
Vizuálna gramatika je určená pre začiatočníkov a stredne pokročilých (A1 – B2).
Čítať viac
Kúpte spolu
28,47 €
Ušetríte 4,53 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
320
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
160×230 mm
Hmotnosť
620 g
ISBN
9788081403712
Rok vydania
2019
Edícia
PONS (vyd. RAABE)
Naše katalógové číslo
600963
Jazyk
slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Raabe

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítať viac
Kúpte spolu
28,47 €
Ušetríte 4,53 €

„Pretože ovplyvniť niekoho znamená dať mu svoju vlastnú dušu. Ten človek potom nemyslí svojimi vrodenými myšlienkami a nehorí svojimi vrodenými vášňami. Jeho cnosti, to už nie sú jeho pravé cnosti. Jeho hriechy – ak je vôbec niečo takého ako hriech – sú vypožičané. Ten človek sa stáva ozvenou hudby niekoho iného, hercom role, ktorá nebola napísaná pre neho. Účelom života je rozvoj vlastnej osobnosti. Každý z nás má dokonale uplatniť svoju vlastnú povahu, preto sme na svete.“