Knihy
E-knihy
10,90 €

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Ako by vyzeral náš život, keby nás prestali šokovať nečakané okolnosti? Keby sme sa naučili využívať ich ako príležitosť zažívať Božiu dobrotu? Nájdete tu povzbudenie a praktické kroky, ako sa zbaviť strachu z nepredvídateľných okolností a ako si osvojiť smelú dôveru v dobrého Boha. Dojímavé skutočné príbehy a praktické návody ukazujú, ako sa zachovať počas nečakaných okolností a žiť v radosti a slobode, aké prináša iba bezvýhradná dôvera v Boha.

Nikto z nás sa nevyhne nečakaným životným situáciám. Keď nepredvídateľné okolnosti otrasú našou vierou, schovávame sa vo svojich „zákopoch“, podľahneme strachu a uspokojíme sa s menšou verziou veľkého príbehu, ktorý Boh pre nás napísal. Christine Caine má jedinečný rozprávačský talent a svojím biblickým vyučovaním nás chce povzbudiť ku väčšej dôvere v Boha, vďaka ktorej nás len tak niečo nezrazí z nôh. Pozve nás do dobrodružstiev, ktoré nám Pán naplánoval – vrátane nezmapovaných ciest. Na dramatických príbehoch z vlastného života ukazuje, ako sa vzdať strachu a viac dôverovať Bohu. Prevedie nás procesom, ako sa možno vyrovnať so zradou a sklamaním z nenaplnených očakávaní a poradí, ako vykoreniť strach z neznámeho práve vtedy, keď nás zaskočilo niečo nečakané. Neochvejná viera v Božie slovo ponúka život plný nádeje v očakávaní Božej dobroty.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nečakané - Christine Caine
Zvestovateľky - Rút Krajčiová-Krajinská
21,78 €
Ušetríte 0,12 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Unexpected
Rozmer
140×220 mm
ISBN
9788089165599
Naše katalógové číslo
598361
Počet strán
240
Hmotnosť
339 g
Rok vydania
2019
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovo života international

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Nečakané - Christine Caine
Zvestovateľky - Rút Krajčiová-Krajinská
21,78 €
Ušetríte 0,12 €

„Môj život sa začal, keď som dostala svoj prvý čitateľský preukaz.“

Rita Mae Brown