Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Mladá medička Iva si žije svoj študentský život. kým sa zrazu neocitne v úplne neznámej krajine. Samotu vystrieda zajatie a postupne sa dozvedá, že sa nachádza medzi dvoma znepriatelenými tábormi Rebelov a Vojakov. Medzi svojimi väzniteľmi spoznáva svoju mŕtvu sestru. Je to naozaj jej mŕtva sestra? Buduje si dôveru medzi Rebelmi, ale nájdu sa aj takí, ktorí ju pokladajú za nepriateľku Vojačku. Jedného dňa pri útoku Vojakov je unesená jej nová kamarátka Rebelka Mai. Pred Ivou stojí ťažké rozhodnutie: prežiť s Rebelmi alebo zomrieť pri záchrane Mai. Aký je dôvod príchodu Ivy do tejto krajiny? Vráti sa domov alebo sa stane krajina Rebelov jej novým domovom?
Tento strhujúci príbeh plný napätia, priateľstva, lásky, odvahy nebudete chcieť pustiť z ruky.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
2834 hodiny čítania
Rok vydania
2019
Naše katalógové číslo
596501
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
Vydavateľstvo
Katarína Lacková
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Evka Pipasíková
30.5.2019
REBELI
Overený nákup
Fantasitcký fantasy príbeh, ktorý ma dostal. Veľmi dobre spracovaný dej, na čítanie úplne vhodný nielen pre teenagerov. Príbeh Ivy, ktorá sa ocitla v neznámej krajine medzi Rebelmi a Vojakmi ma veľmi zaujal. Vrelo odporúčam. Čítaj viac

Čítaj viac

„Neposudzujte knihu ako ženu – podľa pekného vzhľadu.“

Guy de Maupassant