Knihy
E-knihy

Škatuľa od topánok

Vianočný príbeh

Francine Rivers

víťazka ocenená zlatým medailónom ECPA (Združenia evanjelikálnych vydavateľstiev), píše už vyše dvadsať rokov. Jej knihy získali veľké množstvo cien a autorka si nimi získala srdcia miliónov čitateľov.

Kumran, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Kumran, 2019

Tento krehký vianočný príbeh je o Timmym O´Neilovi, chlapcovi, ktorý nachádza nový domov v pestúnskej rodine. Prináša si so sebou tajomnú škatuľu. Na prvý pohľad je to len obyčajná...

Čítaj viac

3,10 €

Bežná cena Bežne 3,90 €

Ušetríte 21%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Tento krehký vianočný príbeh je o Timmym O´Neilovi, chlapcovi, ktorý nachádza nový domov v pestúnskej rodine. Prináša si so sebou tajomnú škatuľu. Na prvý pohľad je to len obyčajná škatuľa od topánok s červeným vrchnákom a nápisom „Bežecké topánky“ naboku.
No kamkoľvek Timmy ide, berie ju so sebou. A keď sa ho ľudia pýtajú, čo je vnútri, s úsmevom odpovedá: „Veci.“ I keď sa Timmy už udomácnil v novej milujúcej rodine, nechce prezradiť svoje tajomstvo... napokon ho však krása betlehemskej scenérie v kostole inšpiruje k tomu, aby si otvoril srdce a obdaril Ježiška tým najcennejším, čo má.V tomto obľúbenom vianočnom príbehu, ktorý sa už stal klasikou, nám autorka bestsellerov denníka New York Times Francine Rivers približuje jednoduchú, no inšpirujúcu vieru malého chlapca.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Škatuľa od topánok - Francine Rivers
Najjasnejší súmrak - Aly Martinez
10,70 €
Ušetríte 4,10 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
80
Vydavateľstvo
Kumran
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
596375
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?


Hedviga Šemegová
26.1.2019
Veľmi pekné čítanie, príbeh je napísaný s citlivosťou vhodný ako malý darček na Vianoce, knižočka splnila moje očakávanie. V dnešnej dobe je pohladenie prečítať si taky krehký príbeh.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Škatuľa od topánok - Francine Rivers
Najjasnejší súmrak - Aly Martinez
10,70 €
Ušetríte 4,10 €

„Ak stretnete výnimočného človeka, mali by ste sa ho opýtať, aké knihy číta.“

Ralph Waldo Emerson