Knihy
E-knihy

Vďaka Betlehemu

sa rodí láska a je tu nádej

Max Lucado

patrí s viac ako 100 miliónmi výtlačkov svojich kníh k najčítanejším americkým autorom. S manželkou Denalyn žije v San Antoniu v štáte Texas, kde je kazateľom v Oak Hills Church.

Kumran, 2016
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Kumran, 2016

Milujem Vianoce. Nech potešia nás zvonce saní! A večer skrásnie koledami! Nech Santovia nás rozradostia! A schádzajú sa doma hostia!

Čítaj viac

5,90 €

Bežná cena Bežne 6,90 €

Ušetríte 14%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Milujem Vianoce.
Nech potešia nás zvonce saní! A večer skrásnie koledami! Nech Santovia nás rozradostia! A schádzajú sa doma hostia!

Milujem Vianoce. Milujem ich, pretože niekde niekto položí vianočnú otázku: Prečo je dieťatko v maštali také dôležité? Kto to bol? Čo má jeho narodenie spoločné so mnou? A mám rád odpovede, ku ktorým som dospel. Napríklad túto: Boh vie, aké je byť človekom. Keď mu hovorím o redakčných uzávierkach, dlhom čakaní či ťažkých časoch, chápe to. Je tam. A je aj tu. Vďaka Betlehemu mám v nebi priateľa.
A túto: Vianocami sa začína to, čo oslavujeme počas Veľkej noci. Dieťa v kolíske sa stalo Kráľom na kríži. Vďaka Betlehemu máme v nebi Spasiteľa.
Vianočné prísľuby formujú naše srdcia. Dlho po tom, ako odídu hostia, koledníci sa vrátia domov a zhasnú svetlá, tieto prísľuby pretrvávajú. Zažnime lampu, schúľme sa na pohodlné miesto a ponorme sa do zvláštneho, nádherného betlehemského príbehu.
Možno nájdete to, čo som našiel ja: celoživotnú nádej.

V dielach Maxa Lucada nachádza útechu viac ako sto miliónov čitateľov. Možno ste v slovenčine čítali jeho knihy Zvládneš to, Skôr než povieš amen, Láska hodná dávania, Bez strachu, 3:16 Súradnice nádeje, Boh sa priblížil, Boží príbeh – a obľúbili ste si ich autora.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vďaka Betlehemu - Max Lucado
Les prízrakov - Juraj Červenák
14,29 €
Ušetríte 4,56 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
128
Vydavateľstvo
Kumran
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
595919
Rok vydania
2016

Čo si myslíme my

Celá myšlienka tejto knihy sa dá zhrnúť do pár riadkov, ktoré sa dozvieme už na začiatku knihy: Vďaka Betlehemu mám v nebi Spasiteľa. Vianocami sa začína to, čo oslavujeme počas Veľkej noci. Dieťa v kolíske sa stalo Kráľom na kríži.
Ale neoplatí sa zostávať iba pri tejto vete, pretože kniha toho ponúka oveľa viac.

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?


knihomolka.sk
24.11.2016
Skvelé čítanie na vianočný a predvianočný čas
Kniha Vďaka Betlehemu je plná radosti a pokoja. Max Lucado chce prostredníctvom knihy všetkým pripomenúť pravý význam Vianoc. Je veľmi povzbudzujúcim čítaním na obdobie počas Vianoc, ale aj pre nimi. Hoci v advente myslíme na milión vecí, aby sme pripravili dokonalý štedrý večer, na ktorom nebude nič chýbať, často krát zabúdame na to podstatné. A presne to sa snáži autor v knihe pripomenúť.
Určite ju odporúčam prečítať. Nielen na doplnenie ostatných skvelých kníh Maxa Lucada, ale aj na spríjemnenie Vianoc :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vďaka Betlehemu - Max Lucado
Les prízrakov - Juraj Červenák
14,29 €
Ušetríte 4,56 €

„Čítanie je jedno z najväčších potešení, ktoré ti môže samota dať.“

Harold Bloom