Knihy
E-knihy

Srdce pre Mirku

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
3-4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Vydavateľstvo Maxim, 2019

Nádejná huslistka Mirka pilne cvičí na koncert v orchestri. Jediné, čo ju naozaj trápi, je, že nevyzerá ako modelka. V jeden deň sa však všetko zmení a jej doterajší bezstarostný život sa po maminej smrti rúca. Zostáva žiť s...

Čítaj viac

8,00 €

Bežná cena Bežne 11,90 €

Ušetríte 33%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Nádejná huslistka Mirka pilne cvičí na koncert v orchestri. Jediné, čo ju naozaj trápi, je, že nevyzerá ako modelka. V jeden deň sa však všetko zmení a jej doterajší bezstarostný život sa po maminej smrti rúca. Zostáva žiť s babinou a s tetou, s ktorou sa nedokážu naladiť na spoločnú vlnu. Jej svet sa mení na temný, nič jej nevychádza podľa predstáv, prenasleduje ju smola a dopúšťa sa mnohých chýb. Tá posledná ju zničí a ona sa ocitá na dne. Už neverí, že by sa z neho dokázala pozbierať... Keď vtom zasiahne osud a odrazu pochopí, že život vie byť aj krásny a problémy predsa trápia každého.

Ako sa vyrovnať so stratou blízkej osoby a so situáciou, na ktorú nás nikto nepripravil?
Ako rozoznať pravú lásku?
Ako sa mať rada, aj keď máš pár kíl navyše?
A kto sú praví priatelia?
Simona Kutišová dáva svojím románom nepriame odpovede na množstvo pálčivých otázok.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Srdce pre Mirku - Simona Kutišová
Žiadnu lásku, len sex - Vi Keeland
16,30 €
Ušetríte 7,50 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
232
Vydavateľstvo
Vydavateľstvo Maxim
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
594815
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

3 hodnotenia

3
0
0
0
0

1.5.2019
Ideálna na leto
Na pohľad pozitívna knižka rozhodne nesklamala! Už od prvej kapitoly ma vtiahla do deja, po druhej som si bola istá, že sa zaradí medzi moje obľúbené... a síce som si kdesi v úvodnej štvrtine hovorila, že by sa hlavná hrdinka konečne mohla prestať utápať v sebaľútosti a začať so sebou niečo robiť, všetko sa otočilo v okamihu, keď sa na scéne zjavil Tomáš...
Zo stránok na vás bude dýchať tá pravá letná atmosféra a ak ste v detstve zažili nejaký ten tábor, možno sa na chvíľu ocitnete v minulosti. Mimo to, dej je vykreslený skvele a mnohé postavy som si zamilovala.
Knihu odporúčam každej mladej, romantickej duši, ktorá možno tak trochu hľadá správnu cestu v dnešnom svete a ocení milý príbeh s posolstvom :)
Čítaj viac
30.4.2019
Odporúčam
Kniha je určená pre dievčatá od 16 rokov. Ja mám síce raz toľko, ale knihu som si prečítala a veľmi milo ma prekvapila. Príbeh ukazuje na to, ako sa dá/nedá vysporiadať so stratou tej najbližšej osoby. Ako preklenúť ťažké obdobie. Tak ako sa na ten typ knihy patrí, tak ani tu nechýba láska, intrigy a naštrbenie priateľstva. Odporúčam prečítať mladým babám. Určite sa im kniha zapáči.
Čítaj viac
Ivana
23.4.2019
Výborna kniha
Veľmi dobrá kniha, keď som ju začala čítať tak ma veľmi upútala, že za 7,5 hodiny som ju celú prečítala. Vrelo odporúčam každému. Simona Kutišová ma výborny zmysel na priblíženie realneho života, ktorý vložila do kníh, ako je Srdce pre Mirku, Šepot dúhy, Adonis v tričku. A verím že neprestane vydávať nové kníhy.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Srdce pre Mirku - Simona Kutišová
Žiadnu lásku, len sex - Vi Keeland
16,30 €
Ušetríte 7,50 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev