Slavín. Druhá sbírka dokumentárních záznamů - Otakar Jeremiáš,Otakar Ostrčil,Otakar Šourek,Mikuláš Schneider-Trnavský,Václav Talich,Vítězslav Novák,Zdeněk Chalabala,Jan Bor,Janko Borodáč,Jaroslav Hurt,Pavel Eisner,Vladislav Vančura,Vlastimil Rada,Emanuel Lešetický z Lešehradu,Jiří Karásek ze Lvo

Slavín. Druhá sbírka dokumentárních záznamů

Supraphon, 2019
Novinka
MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
Supraphon, 2019
Interpret

Druhá sbírka dokumentárních záznamů hlasů významných osobností našeho uměleckého a vědeckého života byla vydána na kompletu DM 15231-4 "Slavín.

Čítaj viac

5,09 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Druhá sbírka dokumentárních záznamů hlasů významných osobností našeho uměleckého a vědeckého života byla vydána na kompletu DM 15231-4 "Slavín. Druhá sbírka dokumentárních záznamů" Supraphonem v roce 1964.
Na vzpomínání na osobnosti a s osobnostmi , které - jak říká - mu prošli životem - nás zve nezaměnitelný hlas Zdeňka Štěpánka.
Vzpomíná se na skladatele Josefa Suka, na Václava Talicha, Vítězslava Nováka (a vzpomíná se i s některými z nich v dokumentárních snímcích zachycujících jejich hlas) a mnoho dalších zajímavých osobností.
Leckteré dokumentární záznamy jsou technicky velmi nekvalitní, jejich cena je však historická; tkví v jejich autentičnosti, v možnosti "poznat JE", alespoň malinko nahlédnout do "JEJICH" myšlenek, poznatků a názorů - na svoji dobu, na umění či život jako takový.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
1:50
Rozmery
8596925081627
Naše katalógové číslo
593617

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

O autoroch

Čítaj viac

„Aj keď veľa čítaš, každý deň si urči aspoň jednu vec, o ktorej budeš rozmýšľať.“

Lucius Annaeus Seneca