Čierny kruh: Koniec mafie - Jozef Karika
Čierny kruh: Koniec mafie
12,79 €
Knihy
E-knihy

Čierny kruh: Koniec mafie

Jozef Karika

Jozef Karika pracoval ako redaktor v televízii. Zameriaval sa najmä na politické a investigatívne reportáže. Je držiteľom Ceny Béla za najlepšiu hororovú poviedku a niekoľkých ďalších novinárskych i literárnych ocenení. Debutoval knihou Zóny tieňa (2005), neskôr vydal publikácie Mágia peňazí...

Ikar, 2019
Novinka
TOP #5
Vydavateľstvo
Ikar, 2019
Séria
Čierny kruh

Jozef Karika tentoraz prináša veľký román o tenkej hranici medzi dobrom a zlom, úspechom a pádom, minulosťou a súčasnosťou nášho štátu aj o križovatke, na ktorej sme sa ako spoločnosť ocitli...

Čítaj viac

12,79 €

Bežná cena Bežne 15,90 €

Zľava 20%
platí do 24. 10. 2019

Predobjednávka,
vychádza o tri dni

Odporúčané tituly a kolekcie

Pozývame vás na krst knihy Čierny kruh: Koniec mafie, ktorú napísal obľúbený autor Jozef Karika. Tešíme sa na vás v stredu 23. októbra o 18:00 v našom kníhkupectve na Obchodnej ulici v Bratislave.

Viac o knihe

Leto 2003. Mafia deväťdesiatych rokov stráca moc. Čo však prichádza namiesto nej?

Čerstvo vyštudovaný Milan Ostrý nastupuje do úradnej funkcie. Pracuje v nej nielen pre mafiánskeho bossa Petra Štarcha, ale aj pre vplyvného skorumpovaného úradníka Alexandra Vokoša. Lenže v jednom meste nemôžu byť dvaja vládcovia...
Schyľuje sa k veľkej zrážke a Milan sa ocitá medzi mlynskými kameňmi. Čím viac spoznáva odvrátenú stranu moci, tým rýchlejšie stráca zem pod nohami. Ktorá cesta vedie k naplnenému životu a ktorá do zatratenia?
Deväťdesiate roky sa skončili, doba sa zmenila. V podsvetí sa už tak často nestrieľa, no stále ide o krk. Stávky sú vysoké, čierna hra berie nielen život, ale aj dušu.

Jozef Karika tentoraz prináša veľký román o tenkej hranici medzi dobrom a zlom, úspechom a pádom, minulosťou a súčasnosťou nášho štátu aj o križovatke, na ktorej sme sa ako spoločnosť ocitli.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Čierny kruh: Koniec mafie - Jozef Karika
Čierny rok: Vojna mafie - Jozef Karika
30,80 €
Ušetríte 4,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Väzba
pevná väzba
Predbežný dátum vydania
17.10.2019
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Ikar
ISBN
9788055169910
Naše katalógové číslo
593595

Recenzie

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Čierny kruh: Koniec mafie - Jozef Karika
Čierny rok: Vojna mafie - Jozef Karika
30,80 €
Ušetríte 4,00 €

„Knihy majú svoju hrdosť. Keď ich požičiaš, už sa ti nevrátia.“

Theodor Fontane