Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info
Xmas

Rozhodnutie

Michaela Zamari

Michaela Zamari je mladá autorka, ktorá na knižný trh vstúpila na jeseň v roku 2017 s dynamickým príbehom Šéf môjho šéfa. V lete 2018 vydala jeho pokračovanie s názvom Šéfom môjmu šéfovi a na jeseň si vydala novinku - príbeh inšpirovaný skutočnými udalosťami - Posledný džentlmen. V marci 2019...

Okamžitý download
EPUB
MOBI
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Michaela Zamari, 2019

Ďalšie formáty

Kniha
10,82 €

Napínavý román, v ktorom nechýba vášeň, dobrodružstvo, erotika a láska! Raven si už ani nepamätá, kedy si naposledy dopriala výdatný oddych. Odkedy mladšiemu bratovi Troyovi supluje rodičov, jej život sa obmedzil len na svadobný...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Napínavý román, v ktorom nechýba vášeň, dobrodružstvo, erotika a láska!

Raven si už ani nepamätá, kedy si naposledy dopriala výdatný oddych. Odkedy mladšiemu bratovi Troyovi supluje rodičov, jej život sa obmedzil len na svadobný salón – zdroj jej príjmu, domáce práce a sem-tam spestrenie v miestnom bare.
Je načase dožičiť si zaslúženú dovolenku, ktorú Troy dostane ako darček na svoje osemnáste narodeniny.

Mestečko v americkom Utahu vymenia na pár dní za exotickú Malajziu, pričom netušia, ako veľmi im zdanlivo neškodný výlet zmení život.

Z minúty na minútu sa dovolenka mení na väzenie pod prísnym dohľadom tajomného cudzinca. Vpadne im do života, je neoblomný, príliš mocný a vie o nich podozrivo veľa. Jeho príchod vyvolá v Raven smršť pocitov.

Neznámy muž má iba jediný cieľ – ochrániť Raven. So svojimi dôvodmi sa jej nechce zveriť a ona sa tvrdohlavo odmieta podvoliť bez boja. Dokáže však príťažlivý cudzinec ovládať svoju túžbu po temperamentnej žene, ktorú by si nemal pripustiť k telu?

Spoločný nepriateľ síce spojil ich cesty, ale čo ak je jediný, kto ich môže navždy rozdeliť? Zvládnu ochrániť jeden druhého aj pred touto hrozbou?
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha 2020
Novinka
-18%
10,82 €

Posielame do piatich dní

Kniha 2019

Vypredané

E-knihy a audioknihy

E-kniha 2019
EPUB
MOBI
8,99 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Kúpte spolu
Rozhodnutie - Michaela Zamari
Zákon príťažlivosti - Katarína Kuniková
16,89 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
344
Vydavateľstvo
Michaela Zamari
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
591165
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,4 / 5

92 hodnotení

62
16
5
2
6

Najužitočnejšie recenzie

5

Knihomoľka pre ktorú je každá kniha dar. Čítanie a vôňa kníh je moja úchylka od detstva

Jaroslava Ružičková
5
1.5.2020
Kniha, ktorá ponúka všetko čo by ste si priali. Napätie, dobrodružstvo, vášeň, lásku aj jemnu erotiku. Príbeh, ktorý sa zo všedného života premení na divokú jazdu plnú dobrodružstva. Knihu som prečítala za jeden večer a odporúčam. Veľmi má teší, že v našej malej krajinke mame tak úžasne spisovateľky, ktoré obohatili našu Slovensku tvorbu. Vrelo odporúčam aj ostatne knihy od pani spisovateľky nakoľko Vás dostanú. Veľká vďaka už sa teším čo bude ďalej :)
Čítaj viac
Domi
1
13.6.2019
Tiež som obracala stránku za stránkou a nejako som tej knihe nevedala prísť na chuť. Autorka by mala písať menej rozťahane a vynechať dialógy, ktoré vlastne nesúvia s ničím. Čitateľ tak stráca pozornosť, uchádza mu súvis a bohužiaľ aj chuť pokračovať v čítaní sa kamsi vytratí. Možno by pomohol nejaký kurz tvorivého písania, mnohým autorom pomohol:)
Čítaj viac
2
20.10.2020
Ako sa zelená mojou obľúbenou farbou stala
Teraz s pravdou von: túto knihu som dlho bojkotovala. Mala som na to veľa dôvodov - nepáčil sa mi obal, na ktorom bolo na môj vkus príliš veľa zelenej. Nepáčil sa mi ani chlap na tom obale. A už vôbec sa mi nepáčilo, že si Michaela Zamari dovolila napísať knihu o niekom inom ako Nele a Tomasovi!!! (lebo som bola na nich totálne namotaná a už predvčerom bolo príliš neskoro na pokračovanie;-)). Tak som ju jednoducho ignorovala.

"Príroda má úžasný zmysel pre detail, len človeku dala príliš oklieštený zrak."

A keďže som sa chcela utvrdiť v tom, že Rozhodnutie je "o ničom", pohladkať svoje knižne urazené ego, čítala a cielene som vyhľadávala VŠETKY recenzie na ňu.

"Ľudia majú vždy na výber. Umenie je vybrať si."

Rozdrapiť ma od jedu išlo, lebo do nebeských výšin vychválená bola. Čo budem klamať, namotala som sa na ňu. A keď som si u Mišky Krízový plán objednávala, objednala som si aj Rozhodnutie, však čo budem čítať recenzie, keď ja určite nejakú chybu v nej sama najlepšie nájdem;-)

"Tie najlepšie veci v živote sa nikdy nedržia plánov, ktoré máme..."

Nenašla som. Zamilovala som sa do obalu. Aj do chlapa na ňom. A krajšiu zelenú som jakživ nevidela. Z Miškiných kníh je u mňa na prvom mieste spolu s knihou Šéf môjho šéfa, ktorá u mňa až dodnes neohrozene kraľovala sama. Už chápem všetky chválospevy a dnešným dňom sa k ich šíriteľom pridávam aj ja.

"Vedieť o tom, že budem čoskoro mŕtvy, je tá najdôležitejšia vec v mojom živote, ktorá mi pomohla spraviť veľké rozhodnutia. Mať na pamäti, že zomriete, je ten najlepší spôsob, ako sa vyhnúť obavám, že máte čo stratiť." Steve Jobs
Čítaj viac
3
13.10.2020
RECENZIA
Hneď ako prvé musím povedať, že autorka má príjemný štýl písania, ktorý sa ľahko číta a nemáte pocit, že knihu napísala slovenská autorka. Plusom rozhodne je, že autorka je cestovateľka a tak vedela dokonale opísať prostredie. Ďalším dôvodom, prečo sa mi kniha páčila je skvelá dynamika, nenájdete časť príbehu pri ktorej by som sa nudila. Príbeh obsahoval všetko, od drámy, napätia, humoru, erotiky až dokonale opísané reálne charakterové vlastnosti postáv. Nenašla som ani jednu postavu, ktorá by mi nesedela alebo mi nezapadala do dejovej linky. Téma príbehu ma stále držala v napätí a hnalo ma ďalej v čítaní aj to, že som chcela zistiť kto je Wyatt, pred kým chráni Raven a prečo. Oceňujem, že autorka ukazala aj, čo sa stalo potom. A mam taky pocit, že autorka nechala otvorený koniec, čo sa týka Amandy. Čítaj viac
8
12.10.2020
Kniha Rozhodnutie je príjemná oddychovka na leto. Je plná romantiky, dobrodružstva ale aj napätia. Samozrejme nemôže chýbať aj trochu erotiky. Kniha má veľmi zaujímavý dej, ktorý vás pohltí a nepustíte ju z rúk kým ju celú neprečítate. Tým, že to nie je typická presladená romantika si ma autorka získala a určite si od nej prečítam aj iné knihy. Čítaj viac
Iveta mikulasova
1.10.2020
Knihu sa práve snažím citat... neúspešne sa to pravdepodobne skončí... už dávno som necitala niečo take zle... naposledy Hotel v Paríži... a to ja naozaj všetko prelúskam. kúpila som si ju kvôli dobrým recenziami, pre mna JEDNO OBROVSKE SKLAMANIE. Ak autorka vie písať, tak potom už naozaj každý môže vydať knižku .... nedá sa nedať ani jednu hviezdičku?? Čítaj viac
Martina Ficzová
28.9.2020
Hmmm
Noooo, príbeh dobrý. Je tam napätie aj romantika. Ale čo sa týka erotiky, to je 0 bodov. Povedala by som, že tieto pasáže celú knihu kazia.....to ako sú napísané. Radšej tam ani nemali byť. Podľa mňa erotická scéna má v čitateľovi vyvolať aspom minimálne vzrušenie, rovnako ako dojímavá vyvoláva slzy. Ale v tejto knihe vo mne erotické scény nevyvolali absolútne žiadny pocit....a ak už nejaký, tak akurát rozčúlenie. Počas sexu boli najviac opisované myšlienkové pochody hlavnej hrdinky, v ktorých rozpitvava svoju situáciu a dobre že nerobí psychoanalýzu sebe, prípadne partnerovi. Čítaj viac
7
7.7.2020
Recenzia
Po prečítaní všetkých kníh od autorky je táto jej kniha u mňa na prvom mieste. Dej je nepredídateľný, aspoň z môjho pohľadu. Nie je to typická romantická kniha, kde človek dopredu vie, čo sa stane. Táto je plná neočakávaných udalostí, zvratov a zápletiek. Miestami som mala pocit, že sa aj zaspať budem báť, hlavne v prvej polke knihy. Ale potom sa to zmiernilo, no napätie nemizlo úplne a to sa mi neskutočne páčilo. Knihu odporúčam všetkými desiatimi. Čítaj viac
2

Som mamina na materskej dovolenke, ktorá si vo voľnom čase rada prečíta knihy rôznych žánrov. Je jedno, či je to román, fantasy, klasika, biografia alebo náučná literatúra. Dôležitý je pre mňa ako čitateľa určitý odkaz/posolstvo, ktoré mi má kniha priniesť.

Vierka Bačíková
7.7.2020
Táto kniha bola mojou prvou, ktorú som od Mišky Zamari prečítala a podnietila ma ku kúpe takmer všetkých jej ostatných kníh. Škoda, že som knihy nečítala tak ako boli vydané, keďže z môjho pohľadu je na postavách aj na deji krásne vidno ako sa posúvajú smerom vpred.
Späť ale k Rozhodnutiu - pre mňa je to all in one. Romantika, napätie, erotika aj exotika. Čítala sa mi extrémne ľahko, takže ako oddychová kniha, ktorú neodložíte, kým neprečítate poslednú stranu musím určite len odporučiť!
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Rozhodnutie - Michaela Zamari
Zákon príťažlivosti - Katarína Kuniková
16,89 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia