Knihy
E-knihy
8,48 €

Bežná cena Bežne 8,90 €

Ušetríte 5%

Na sklade, posielame ihneď

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

V prvom dieli sa Magdalénka naučila pekne čítať a teší sa, že si našla kamaráta - psíka Vločku. Vo voľnom pokračovaní sa Magdalénka vyberie pozrieť zvieratká v útulku. Tu si uvedomí, že aj tieto zvieratká potrebujú lásku a starostlivosť. Svoju skúsenosť si nenechá len pre seba a chce, aby aj ostatné deti pochopili, že aj ich pomoc môže byť pre tieto zvieratká tá najväčšia na svete...

Magdaléne a zvieratká v útulku je voľné pokračovanie motivačnej knihy o Magdalénke, s krásnymi ilustráciami a na tému blízku deťom i dospelým. Kniha Magdaléna a psík z knižnice získala vo svete niekoľko ocenení a na Slovensku ju Košická knižnica ohodnotila ako jednu z najlepších detských kníh v r. 2017.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Magdaléna a zvieratká v útulku - Lisa Papp
To je niečo! Úžasný vesmír - Lon Lee
20,02 €
Ušetríte 0,78 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Madeline Finn and the Shelter Dog
Rozmer
243×286 mm
ISBN
9788081391408
Naše katalógové číslo
590405
Počet strán
32
Hmotnosť
482 g
Rok vydania
2019
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Pro Solutions

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Petra
4.7.2019
Magdaléna a zvieratká v útulku
Je to síce druhý diel, ale o nič horší ako prvá kniha. Práve naopak, krásny príbeh, ktorý musí chytiť za srdce každého. Obidve knihy budujú u dieťaťa pozitívny vzťah k zvieratkám. Oceňujem, že celý text nie je prvoplánový, ale zamyslí sa nad ním aj dospelý.
Čítaj viac
6

Ku knihám ma priviedli rodičia. Do dnešných dní spomínam na veselé večerné čítania s ocinom. Ako veľkáčka som brigádovala v antikvariáte s knihami. Čítam najmä v autobuse cestou do a z práce, ale občas sa mi podarí ukradnúť si chvíľku aj doma. Po narodení dcérky Mišky som začala opäť objavovať svet detských kníh, ktoré som si zamilovala pre ich nádherné ilustrácie a posolstvo. Večerné zaspávanie bez spoločného čítania si už nevie predstaviť ani Miška ani ja. Píšem blog o pekných detských knihách Mimi malá knihomilka.

Zdenka Waradzinová
28.6.2019
Magdaléna a zvieratá v útulku
Kniha Magdaléna a zvieratá v útulku je ako stvorená pre všetkých milovníkov a milovníčky zvierat a kníh. Opäť sa stretávame s Magdalénkou, jej mamou, Vločkou a knihovníčkou pani Jamôčkovou, ktoré poznáme z knihy Magdaléna a psík z knižnice.
Knižka deti oboznámi s prostredím zvieracieho útulku, s potrebami jeho obyvateľov. Ukazuje im, že aj malá pomoc znamená pre zvieratá veľa. Autorka Lisa Papp prostredníctvom príbehu malých čitateľov motivuje k reálnej návšteve útulku a reálnej pomoci. I keď, ako sa v knihe môžete dočítať, zo všetkého najviac potrebujú zvieratká v útulku lásku. Záver je krásne dojemný.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Magdaléna a zvieratká v útulku - Lisa Papp
To je niečo! Úžasný vesmír - Lon Lee
20,02 €
Ušetríte 0,78 €

„Kniha je základný predpoklad pre dobrý život.“

Mortimer J. Adler