Knihy
E-knihy

Skladacia pyramída Štyri ročné obdobia

  Výrobca
  Janod

  Pyramída je hranatého tvaru a krásne ilustrovaná obrázkami štyroch ročných období a ich typickými prejavmi. Zároveň sú na nej aj obrázky ľudí a zvieratiek, ale aj obrázky symbolov sviatkov

  Čítaj viac

  16,11 €

  Bežná cena Bežne 16,90 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do piatich dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  16,11 €

  Viac o produkte

  Vie vaše dieťatko, v ktorom ročnom období je Veľká noc? Kedy rastú huby, či padajú listy zo stromov? Toto všetko a omnoho viac sa môžu vaše detičky naučiť pri skladaní pyramídy - 4 ročné obdobia. Pyramída je hranatého tvaru a krásne ilustrovaná obrázkami štyroch ročných období a ich typickými prejavmi, zároveň sú na nej aj obrázky ľudí a zvieratiek, ale aj obrázky symbolov sviatkov typických pre jednotlivé ročné obdobia.
  Pyramída sa dá skladať horizontálne aj vertikálne. Pyramída rozvíja u detí jemnú motoriku, učí ich logickému mysleniu a ročným obdobiam. Obsahuje 10 štvorcových dielikov, ktoré sú stohovateľné.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Skladacia pyramída Štyri ročné obdobia -
  Story Vláčik Požiarnici -
  29,36 €
  Ušetríte 1,44 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Katalógové číslo výrobcu
  J02917
  Naše katalógové číslo
  585369

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  Kúpte spolu
  Skladacia pyramída Štyri ročné obdobia -
  Story Vláčik Požiarnici -
  29,36 €
  Ušetríte 1,44 €

  „Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

  Štyri hostiny - Meir Shalev
  Štyri hostiny
  Meir Shalev