Simona Čechová: Špajzka - Simona Čechová
Simona Čechová: Špajzka
13,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
13,90 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o produkte

Viete o tom, že skladanie PUZZLE rozvíja u detí kreativitu a má výborný vplyv na vývoj mozgu? Umelecky ilustrované Pucle navyše vzdelávajú a sú bystro - krásnou hračkou. Zahrajte sa s ilustráciou od slovenskej ilustrátorky Simony Čechovej.
"Viete o tom, že skladanie PUZZLE rozvíja u detí kreativitu a má výborný vplyv na vývoj mozgu? Umelecky ilustrované Pucle navyše vzdelávajú a sú bystro - krásnou hračkou. Zahrajte sa s ilustráciou od slovenskej ilustrátorky Simony Čechovej.

O autorke ilustrácie: Simona Čechová pochádza z Trnavy, žije, pracuje a tvorí v Bratislave. Najradšej kreslí farbičkami a okrem ilustrácie ju teší včelárenie. Zúčastnila sa na nespočetnom množstve zahraničných aj slovenských výstav a festivalov. Ilustrovala knižky ako napríklad Tri mačiatka tety Mily a v portfóliu má veľa zaujímavých spoluprác.
Na Pucle máme od Simony obrázok ""Špajzka"".
""Ilustrácia je môj návrat do detstva, kedy som rada objavovala zákutia babkinho domu, pivnice, povalu, špajzu, kde mala moja babička schované všetky dobroty a krabice s ""pokladmi"", kde dedko robil svoje víno a medovinu a potajomky dal ochutnať aj nám.” A čo vy, mali ste aj vy takéto tajomné a dobrodružné zákutia, v ktorých žiadna krabica ako tajný poklad neostala neprebádaná? Čo všetko sa nachádza vo veľkej drevenej polici v pivnici u troch maškrtných kamarátov?

Objavte s nami túto krásnu skladačku a puzzle už pre vás nikdy nebudú to, čo bývali - odteraz to budú len a len Pucle.

Rozmery tubusu: 7,6 x 7,6 x 12 cm
Rozmery hracej plochy: 26,4 x 18,1 cm
Počet dielikov: 24
Vekové odporúčanie: 3+
Jazyk návodu: slovenský, anglický
Čítaj viac
Kúpte spolu
Simona Čechová: Špajzka - Simona Čechová
Krtko -
15,52 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet dielikov
24
Naše katalógové číslo
578649
Rozmery krabice
80×125 mm
Vekové odporúčanie
3+

Recenzie

Ako sa vám páčil produkt?

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Simona Čechová: Špajzka - Simona Čechová
Krtko -
15,52 €

„Nikdy nepožičiavaj knihy, pretože ti ich nikto nikdy nevráti. Všetky knihy v mojej knižnici sú tie, ktoré mi požičali iní...“

Anatole France