Knihy
E-knihy

Noc v múzeu

  Bonton Film, 2006
  Výrobca
  Bonton Film, 2006
  Réžia

  V komédii Noc v múzeu nový nočný strážnik Larry Daley (Ben Stiller) zistí, že skutočné dobrodružstvo sa začína vo chvíli, keď zabuchnú dvere za posledným návštevníkom a zdanlivo nehybné exponáty si začnú užívať bujaré nočné vyčíňanie...

  Čítaj viac

  3,99 €

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude film dostupný.

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o titule

  V ponuke aj ako darčeková kolekcia.

  Posvätné siene prírodovedného múzea sú plné tých najúžasnejších exponátov – divoko vyzerajúcich prehistorických príšer, neľútostných starovekých bojovníkov, dávno vymiznutých kmeňov, vyhynutých zvierat a legendárnych historických hrdinov. Tí všetci tu nepohnuto stoja, naveky zmrazení v čase. Alebo nie?

  V komédii Noc v múzeu nový nočný strážnik Larry Daley (Ben Stiller) zistí, že skutočné dobrodružstvo sa začína vo chvíli, keď zabuchnú dvere za posledným návštevníkom a zdanlivo nehybné exponáty si začnú užívať bujaré nočné vyčíňanie.

  Fantastické dobrodružstvo sa začína vo chvíli, keď si Larry – skrachovaný rojko, ktorý so svojimi vynaliezavými nápadmi nikdy nenašiel príliš veľké uplatnenie – pod tlakom nepriaznivých okolností začne hľadať celkom obyčajné zamestnanie. Vždy veril, že bol predurčený k veľkým činom. Nemá však ani najmenšie poňatie, k akej kolosálnej a nebezpečnej úlohe sa upísal v okamihu, keď s nechuťou prijal prácu nočného strážnika.

  Pred prvou zmenou dostane do ruky veľkú baterku, ohmataný manuál a je ponechaný osamote v strašidelne opustenom a obrovskom múzeu. Ale počkať, čo je to za šramot? Larry s nemým úžasom sleduje, ako sa prehistorické zvieratá a slávne historické postavy jedna za druhou prebúdzajú k životu. Po mramorových chodbách sa preháňajú Tyrannosaurus Rex a Attila Hun, medzi krehkými expozíciami korzujú levy s opicami a Larry sa márne snaží získať nad zmätkom kontrolu.

  Keď sa ocitne na samom dne svojich duševných síl, osloví Teddyho Roosvelta (Robin Williams), jedného z najslávnejších amerických prezidentov v histórii, aby mu pomohol aspoň prežiť noc. Rastúca obava, že príde aj o túto prácu a znovu sklame svojho syna Nicka, ho prinúti k neskutočnému boju o záchranu múzea, v ktorom sa konečne môže stať tým smelým a neohrozeným otcom, akým chcel vždy byť. Veľký okamih, na ktorý čakal celú večnosť, práve nastal.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Originálny názov
  Night at the Museum
  Dabing
  český 5.1, anglický 5.1, poľský 5.1
  Dĺžka
  103 min.
  Titulky
  české, anglické, poľské, arabské, hebrejské, portugalské
   
  DVD obal
  Naše katalógové číslo
  56841

  Recenzie

  Ako sa vám páčil film?

  5,0 / 5

  4 hodnotenia

  4
  0
  0
  0
  0

  „Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

  Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
  Klub nenapraviteľných optimistov
  Jean-Michel Guenassia