Knihy
E-knihy

Skroť svoj cukor

Ako znížiť zápal v tele, zabrániť poškodeniu nervov a získať späť zdravie

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Eastone Books, 2015

Ďalšie formáty

Kniha
9,99 €

Trpíte problémami, ktoré vám lekári nevedia diagnostikovať? Záhadnými pocitmi v končekoch prstov, tŕpnutím a mravčením v končatinách, svrbením, pálením či bolesťami chodidiel, neustále tečúcim nosom, ochromujúcimi bolesťami hlav

Čítaj viac

Ďalšie formáty

6,95 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Trpíte problémami, ktoré vám lekári nevedia diagnostikovať? Záhadnými pocitmi v končekoch prstov, tŕpnutím a mravčením v končatinách, svrbením, pálením či bolesťami chodidiel, neustále tečúcim nosom, ochromujúcimi bolesťami hlavy, častými poruchami trávenia, náhlymi zmenami nálady a energie, pretrvávajúcim pocitom únavy?
Ak áno, možnou príčinou týchto problémov sú stlačené nervy. Pýtate sa, ako to súvisí s cukrom? Nuž, zjednodušene povedané, strava s vysokým obsahom cukru a jednoduchých sacharidov, obsiahnutých napríklad v bielej múke a vo väčšine priemyselne vyrobených potravín, spôsobuje v tele zápaly, v dôsledku ktorých vznikajú opuchy a tlaky na nervy. Tie môžu okrem už spomenutých ťažkostí neskôr spôsobiť nielen vážne ochorenia (demencia, Alzheimerova choroba, ALS, skleróza multiplex, autizmus, choroby srdca) ale aj vytrvalé bolesti.
Kniha, ktorú držíte v ruke, je určená všetkým, ktorí už nechcú slepo počúvať propagandu, užívať množstvo liekov, žiť v bolestiach a umierať predčasne.
Začítajte sa do prehľadne a jednoducho spracovaných vedeckých poznatkov a dôkazov o vplyve cukru na ľudský organizmus a osloboďte sa od neho.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

9,99 €

Posielame do šiestich dní

E-knihy a audioknihy

E-kniha
PDF
EPUB
MOBI
6,95 €

Okamžite na stiahnutie

Ďalšie
Kúpte spolu
Skroť svoj cukor - Richard P. Jacoby, Raquel Baldelomar
Aiden - Melanie Moreland
14,85 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Sugar Crush
Rok vydania
2015
Počet strán
200
Vydavateľstvo
Eastone Books
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
566191

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,3 / 5

3 hodnotenia

1
2
0
0
0

Lucia
3.2.2020
mám to odskúšané
zrozumiteľne opisuje ako nás cukor ničí, aj vďaka tejto knihe som prestala s cukrom, prvý pozitívny efekt po pár dňoch bol, že som mala pocit, že sa vznášam, že mám ľahké nohy. Nohy mi predtým začínali puchnúť (sedavá práca), aj bolieť, to bol tiež dôvod na vyskúšanie. A ďalší pocit bol , že mám slobodné vnútro - útroby, žiadne nadúvanie, len sloboda:) Mňa ten cukor fakt ničil. Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Skroť svoj cukor - Richard P. Jacoby, Raquel Baldelomar
Aiden - Melanie Moreland
14,85 €

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka