LEGO Ninjago 70663 Spinjitzu Nya a Wu -
LEGO Ninjago 70663 Spinjitzu Nya a Wu
16,66 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

LEGO Ninjago 70663 Spinjitzu Nya a Wu

  LEGO, 2019
  Výrobca
  LEGO, 2019

  Zdvojnásob akciu Spinjitzu s LEGO NINJAGO 70663 Spinjitzu Nya a Wu! Táto nindžovská stavebnica obsahuje Nyin Spinjitzu spinner Tornádo vody a Wuov Spinjitzu tornádo spinner s novinkami...

  Čítaj viac

  16,66 €

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Zdvojnásob akciu Spinjitzu s LEGO NINJAGO 70663 Spinjitzu Nya a Wu! Táto nindžovská stavebnica obsahuje Nyin Spinjitzu spinner Tornádo vody a Wuov Spinjitzu tornádo spinner s novinkami, ktoré budú uvedené v januári 2019 – prvok LEGO NINJAGO spinnera a 3 prídavné prvky pre režimy útoku, obrany alebo rýchlosti. Experimentuj s rôznymi technikami, vytvor si vlastné výzvy a súťaž so svojimi kamarátmi – možnosti sú nekonečné. Táto kreatívna stavebnica obsahuje minifigúrky Nye a Wua s katanami plus 6 zostaviteľných stojanov na vystavenie prídavných prvkov a zbraní.

  • Obsahuje minifigúrky Nye a Wua od LEGO NINJAGO s katanou striebornej farby.
  • Stavebnice Nyin Spinjitzu spinner Tornádo vody a Wuov Spinjitzu tornádo spinner obsahujú novinky, ktoré budú uvedené v januári 2019 – prvok spinnera a 3 prídavné prvky pre režimy útoku, obrany alebo rýchlosti.
  • Prídavný prvok pre režim útoku v Nyinom spinneri obsahuje 4 vodné kopije; prídavný prvok pre režim obrany obsahuje 4 prvky vody; prídavný prvok pre režim rýchlosti obsahuje 4 hroty.
  • Prídavný prvok pre režim útoku vo Wuovom spinneri obsahuje 4 horiace čajové kanvice s prvkami plameňov; prídavný prvok pre režim obrany obsahuje 4 prvky svetelných žetónov; prídavný prvok pre režim rýchlosti obsahuje 4 hroty.
  • Táto stavebnica LEGO NINJAGO Spinjitzu obsahuje tiež 6 zostaviteľných stojanov na vystavenie prídavných prvkov a zbraní.
  • Vytváraj si vlastné výzvy v umení Spinjitzu a súťaž s touto LEGO NINJAGO akciami nabitou súpravou so svojimi kamarátmi.
  • Pre vzrušujúce rozhodujúce súboje v umení Spinjitzu skombinuj túto stavebnicu so stavebnicami LEGO NINJAGO 70659 Spinjitzu Kai, 70660 Spinjitzu Jay, 70661 Spinjitzu Zane, 70662 Spinjitzu Cole a 70664 Spinjitzu Lloyd verzus Garmadon.
  • Stvárňuj si s touto kreatívnou stavebnicovou súpravou od LEGO NINJAGO nindžovský tornádo efekt tak ako v televíznej show NINJAGO Majstri Spinjitzu.
  • Každý spinner (bez prídavných prvkov) meria viac ako 4 cm na výšku, 5 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Katalógové číslo výrobcu
  70663
  Naše katalógové číslo
  536339

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  Čítaj viac

  „Naozaj dobrú knihu by si mal prečítať za mladi, znovu v dospelosti a ešte raz v starobe, tak ako si treba krásnu budovu pozrieť ráno, na obed aj večer.“

  Robertson Davies