LEGO Ninjago 70661 Spinjitzu Zane -
LEGO Ninjago 70661 Spinjitzu Zane
8,33 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

LEGO Ninjago 70661 Spinjitzu Zane

  LEGO, 2019
  Výrobca
  LEGO, 2019

  Preukáž štýlové nindžovské zručnosti s LEGO NINJAGO 70661 Spinjitzu Zaneom. Táto štýlová nindžovská stavebnica obsahuje Zaneov Spinjitzu spinner Tornádo ľadu s novinkami...

  Čítaj viac

  8,33 €

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Preukáž štýlové nindžovské zručnosti s LEGO NINJAGO 70661 Spinjitzu Zaneom. Táto štýlová nindžovská stavebnica obsahuje Zaneov Spinjitzu spinner Tornádo ľadu s novinkami, ktoré budú uvedené v januári 2019 – prvok LEGO NINJAGO spinnera a 3 prídavné prvky pre režimy útoku, obrany alebo rýchlosti. Experimentuj s rôznymi technikami, vytvor si vlastné výzvy a súťaž so svojimi kamarátmi – možnosti sú nekonečné. Táto kreatívna stavebnica obsahuje minifigúrku Zane s katanou a taktiež 3 zostaviteľné stojany na vystavenie prídavných prvkov a zbraní.

  • Obsahuje minifigúrku Zane od LEGO NINJAGO s katanou striebornej farby.
  • Zaneov Spinjitzu spinner Tornádo ľadu obsahuje novinky, ktoré budú uvedené v januári 2019 – prvok spinnera a 3 prídavné prvky pre režimy útoku, obrany alebo rýchlosti.
  • Prídavný prvok pre režim útoku obsahuje 4 ľadové hviezdice; prídavný prvok pre režim obrany obsahuje 4 prvky ľadu; prídavný prvok pre režim rýchlosti obsahuje 4 hroty.
  • Táto stavebnica LEGO NINJAGO taktiež obsahuje 3 zostaviteľné stojany na vystavenie prídavných prvkov a zbraní.
  • Vytváraj si vlastné výzvy v umení Spinjitzu a súťaž s touto kreatívnou stavebnicou so svojimi kamarátmi.
  • Pre vzrušujúce rozhodujúce súboje v umení Spinjitzu skombinuj túto stavebnicu LEGO NINJAGO Spinjitzu Zane so stavebnicami 70659 Spinjitzu Kai, 70660 Spinjitzu Jay, 70662 Spinjitzu Cole, 70663 Spinjitzu Nya a Wu a 70664 Spinjitzu Lloyd verzus Garmadon.
  • Stvárňuj si s touto akciami nabitou stavebnicou od LEGO NINJAGO nindžovský tornádo efekt tak ako v televíznej show NINJAGO Majstri Spinjitzu.
  • Spinner Tornádo ľadu (bez prídavných prvkov) meria viac ako 4 cm na výšku, 5 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Katalógové číslo výrobcu
  70661
  Naše katalógové číslo
  536333

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  Čítaj viac

  „Slová sú hlasom srdca.“

  Confucius