Paní Pavouková -
Paní Pavouková
23,76 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Paní Pavouková

  Výrobca
  Blackfire

  Zábavná hra, ktorej cieľom je zo siete pani Pavúkovej oslobodiť hmyzích kamarátov. Dávaj však pozor na nastražené pasce a nezobuď pani Pavúkovú!

  Čítaj viac

  23,76 €

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Zábavná hra, ktorej cieľom je zo siete pani Pavúkovej oslobodiť hmyzích kamarátov. Dávaj však pozor na nastražené pasce a nezobuď pani Pavúkovú!

  V tejto hre sú hmyzí kamaráti na tyčkách štyroch rôznych farieb (žltá, červená, modrá a zelená). Aby si vyhral, musíš zachrániť štyroch hmyzích kamarátov na tyčkách v rovnakej farby bez toho, aby si pri tom zobudil pani Pavúkovú. Ale pozor, pani Pavúková nastražila do svojej pavučiny pasce a pri vytiahnutí hmyzích kamarátov z určitých otvorov sa prebudí a veľmi sa nahnevá. Nastražené pasce objaví len skutočný šibal, lebo nie sú zakaždým v rovnakých otvoroch.

  Hráč, ktorý je na rade, zatočí kolesom šťastia. To mu určí, koľko hmyzích kamarátov má klieštikmi vyslobodiť:1,2 alebo 3 kamarátov. Pokiaľ sa hráčovi podarí zachrániť daný počet hmyzích kamarátov bez toho, aby zobudil pani Pavúkovú, môže si ich nechať. Ak sa ale pani Pavúková prebudí a vyskočí, hráč, ktorý to zavinil už nemôže zachrániť ďalších kamarátov a jedného musí naviac vrátiť. Hra pokračuje, kým jeden z hráčov nezachráni štyroch hmyzích kamarátov na tyčkách rovnakej farby.

  Obsah hry:
  • otáčacia pavúčica
  • 20 hmyzích kamarátov
  • koleso šťastia
  • klieštiky
  • pravidlá


  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Rozmery krabice
  270×270 mm
  Naše katalógové číslo
  536289
  Katalógové číslo výrobcu
  4851
  Vekové odporúčanie
  4+

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  „Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

  Štyri hostiny - Meir Shalev
  Štyri hostiny
  Meir Shalev