Knihy
E-knihy

LEGO City 60212 Vyhorená grilovačka

  LEGO, 2019
  Výrobca
  LEGO, 2019

  Zabavte sa so svojím dieťaťom pri ochrane LEGO City so stavebnicou 60212 Vyhorená grilovačka. Táto akčná stavebnica LEGO 4+ je vyrobená tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti od predškolského veku a obsahuje úžasné hasičské...

  Čítaj viac

  8,33 €

  Posielame do piatich dní

  Viac o produkte

  Zabavte sa so svojím dieťaťom pri ochrane LEGO City so stavebnicou 60212 Vyhorená grilovačka. Táto akčná stavebnica LEGO 4+ je vyrobená tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti od predškolského veku a obsahuje úžasné hasičské auto s vysúvateľným vedierkom a úložným priestorom na nástroje, ako aj špeciálnu podstavu na kocky, ktorá umožňuje začiatočníkom zažiť hrdosť pri stavaní na vlastnú päsť. Jednoduchý návod na stavanie a tvorivé hranie pomôže vášmu malému hasičovi pochopiť účel stavebných krokov a rozšíriť jeho predstavivosť a istotu, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní LEGO stavebníc v prostredí známeho LEGO City. Táto vzrušujúca hasičská súprava od LEGO City obsahuje strom a gril a navyše aj požiarnu sekeru, ktorá je novinkou pre január 2019, ako aj 2 minifigúrky.

  • Stavebnice LEGO 4+ sú špeciálne vyrobené tak, aby boli zábavné a jednoduché pre deti už od predškolského veku a pomáhajú im rozvíjať istotu vďaka jednoduchým stavebným krokom pre skvelý úvod do stavania LEGO modelov.
  • Zahŕňa 2 minifigúrky z LEGO City: hasiča a návštevníka parku.
  • Obsahuje jednoducho zostaviteľné hasičské auto s úložným priestorom na nástroje, vysúvateľným vedierkom a podstavou na kocky, ktorá pomôže vášmu dieťaťu rýchlo začať stavanie a hranie vo vzrušujúcom svete LEGO City.
  • Zahŕňa aj strom a gril.
  • Príslušenstvo zahŕňa párok v rožku, požiarnu hadicu, dieliky v tvare vody a požiarnu sekeru, ktorá je novinkou pre január 2019, ako aj 2 zostaviteľné plamene.
  • Vysuňte vedierko z hasičského auta a pomôžte uhasiť oheň.
  • Po uhasení pripnite požiarnu hadicu na hasičské auto.
  • Stavebnice LEGO 4+ prinášajú vášmu dieťaťu nekonečný svet jeho každodenných hrdinov.
  • Hracie súpravy LEGO 4+ boli predtým známe ako LEGO Juniors a sú kompatibilné so všetkými stavebnicami LEGO pre tvorivé stavanie.
  • Ideálny darček pre deti od predškolského veku.
  • Hasičské auto meria vyše 9 cm na výšku, 8 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.
  • Strom a gril merajú vyše 6 cm na výšku, 4 cm na šírku a 4 cm do hĺbky.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  LEGO City 60212 Vyhorená grilovačka -
  LEGO City Jungle Explorers 60159 Obrnený transportér do džungle -
  38,32 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Katalógové číslo výrobcu
  60212
  Naše katalógové číslo
  536181

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  LEGO City 60212 Vyhorená grilovačka -
  LEGO City Jungle Explorers 60159 Obrnený transportér do džungle -
  38,32 €

  „Keď som objavil knižnice, bolo to ako mať Vianoce každý deň.“

  Jean Fritz