Biele noci, čierne dni - Patrik Pašš
Biele noci, čierne dni
11,84 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Biele noci, čierne dni sú kresleným mysterióznym príbehom o tom, ako v rokoch 1902 až 1943 ovplyvňovala neznáma sila život archeológa Ivana Ivanoviča Barvinoka, jeho rodinu a priateľov.
Pred tisíckami rokov sa pastier, zblúdený v búrke, prepadne na miesto, v ktorom platia iné fyzikálne zákony a život navždy víťazí nad smrťou. Jeho objav vzkriesenia položí základy staroegyptského náboženstva a stvorí prvých božích synov, faraónov. O niekoľko storočí je počas náboženských nepokojov priechod zničený, no nakumulovaná energia z iného sveta pretrváva v telách granitových sfíng, ukrytých v Údolí kráľov.
V roku 1843 sú obe sochy počas vykopávok znova objavené a mysteriózna energia v nich ukrytá putuje krajinami, zneužívaná hŕstkou zasvätených k tomu, aby ovplyvňovali osudy jednotlivcov a celých národov. V roku 1902 sa v cárskom Sankt Petersburgu dostane do kontaktu so sfingami začínajúci archeológ Ivan Ivanovič Barvinok a práve jeho snahu vymaniť sa z ich vplyvu a ochrániť tak svoju rodinu a priateľov, popisuje kreslený príbeh Biele noci, čierne dni.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Biele noci, čierne dni - Patrik Pašš
Tri. Nie štyri, nie päť. - Patrik Pašš
22,79 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
432
Hmotnosť
594 g
Rok vydania
2019
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Premedia
Rozmer
130×205 mm
ISBN
9788081596766
Naše katalógové číslo
535465

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Biele noci, čierne dni - Patrik Pašš
Tri. Nie štyri, nie päť. - Patrik Pašš
22,79 €

„Kniha, ktorá nestojí za druhé prečítanie, obyčajne nestojí ani za to prvé.“

F. Vymazal