Riadenie pohonov prostrednictvom PLC - kolektiv
Riadenie pohonov prostrednictvom PLC
12,83 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Riadenie pohonov prostrednictvom PLC

  • Kolektív autorov

Cieľom učebnice je poskytnúť základné innformácie týkajúce sa možností riadenia pohonov používaných v priemyselných prevádzkách. Učebnica je rozdelená do siedmich základnych kapitol. V prvej kapitole sú uvedené základné pojmy...

Čítaj viac

12,83 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Cieľom učebnice je poskytnúť základné innformácie týkajúce sa možností riadenia pohonov používaných v priemyselných prevádzkách. Učebnica je rozdelená do siedmich základnych kapitol. V prvej kapitole sú uvedené základné pojmy mechatroniky. Druhá kapitola opisuje základné časti elektrických pohonov. V tretej kapitole je opísaná základná hardvérova a softvérova koncepcia pohonov. V štvrtej kapitole sú uvedené spôsoby konfigurácie systémov pre riadenia pohonov. Piata kapitola sa venuje nástrojom na testovanier a diagnostiku pohonov. Šiesta kaitola sa zaoberá programovaním jednotlivých typov motorov, popisuje vybrané funkčné bloky knižnice APC10_MC, pre riadenie jednej alebo viacerých osí. V poslednej kapitole sú popísané vzorové programy pre riadenie servopohonov, asynchrónnych a krokových pohonov, ktoré je možne jednoducho a rýchlo použiť na riadenie pohybu jednej resp. dvoch osí.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
193
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
Rozmer
170×240 mm
ISBN
9788055217864
Naše katalógové číslo
535101
Hmotnosť
348 g
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac

„Knihy sú najväčším bohatstvom sveta, najkrajším dedičstvom pokolení a národov.“

Henry David Thoreau