Laboratórium - kryštály 25 experimentov -
Laboratórium - kryštály 25 experimentov
34,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Laboratórium - kryštály 25 experimentov

  Výrobca
  Buki

  Sada nielen pre malých chemikov, ale najmä pre milovníkov kryštálov! Vyrobte si doma svoje vlastné kryštály, spoznajte ich rôzne tvary rastu, aj čo všetko sa s nimi dá ďalej robiť. Mikrokryštály, kryštály šesťuholníkového tvaru, tvaru ceruzky či...

  Čítaj viac

  34,90 €

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Sada nielen pre malých chemikov, ale najmä pre milovníkov kryštálov! Vyrobte si doma svoje vlastné kryštály, spoznajte ich rôzne tvary rastu, aj čo všetko sa s nimi dá ďalej robiť. Mikrokryštály, kryštály šesťuholníkového tvaru, tvaru ceruzky či malých ihličiek, vypestovanie kryštálovej záhrady, stalaktity z kvapkajúceho roztoku, či sledovanie rastu viacfarebných kryštálov. Tieto pokusy sú určené pre deti od 8 rokov a veľa sa pri nich naučíte. Vždy dodržiavajte pokyny v príručke.

  V balení nájdete tieto pomôcky: 9 chemikálií, kúsky vápenca, 1 veľká odmerná lyžica (5g), 1 malá odmerná lyžica (3g), 1 bavlnená niť (80 cm), 1 vlnená niť (20 cm), 1 kvapkadlo, 1 miešacia tyčinka, 1 veľká lupa, 1 elektrický mixér, 1 ochranné viečko, 1 pohár A (120 ml), 1 pohár B zohrievateľný v mikrovlnke (100 ml) , 2 skúmavky (20 ml), 1 veľká nádoba, 1 pinzeta, 9 Petriho misiek, 6 paličiek od nanukov, ochranné okuliare, 1 pár rukavíc, 1 bezpečnostná príručka (PREČÍTAŤ PRED ZAČATÍM)

  Obsahuje 9 skutočných chemikálií: Draselný kamenec (a potravinárske farbivo), Fosforečnan amónny (a potravinárske farbivo), Hexakyanoželezitan draselný, Hlinitan strontnatý, Octan sodný, Horečnatá soľ (síran horečnatý), Tiosíran sodný, Draselný kamenec a potravinárske farbivo, Síran meďnatý
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Rozmery krabice
  375×320 mm
  Katalógové číslo výrobcu
  1160108
  Naše katalógové číslo
  534945

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  „Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

  Džin - Martin M. Šimečka
  Džin
  Martin M. Šimečka