Knihy
E-knihy

Testy z matematiky pre 6. ročník - 1. diel

Vydavateľstvo
Young Scientist, 2008

Kniha obsahuje 262 testových úloh rozdelených do štyroch tém: opakovanie 5. ročníka, deliteľnosť, zlomky a kombinatorika. Testy sa dajú použiť frontálne v triede, ako učebná pomôcka na dané témy. Ich väčšie použitie je pre individuálne štúdium...

Čítaj viac

2,78 €

Bežná cena Bežne 2,92 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha obsahuje 262 testových úloh rozdelených do štyroch tém: opakovanie 5. ročníka, deliteľnosť, zlomky a kombinatorika. Testy sa dajú použiť frontálne v triede, ako učebná pomôcka na dané témy. Ich väčšie použitie je pre individuálne štúdium. Žiak si sám preveruje vedomosti, hodnotí sa a aj rozhoduje na základe pokynov a získaných bodov, či postupovať ďalej alebo sa vrátiť a zopakovať si učivo a daný test. Riešenia testových úloh sú uvedené na konci knihy. Ak žiak v ktoromkoľvek ročníku má problémy povedzme so zlomkami, začne si vypracovávať testy od prvého po dvanásty, kontroluje si svoje výsledky s riešeniami, čím sa samovzdeláva. Ak testy dôsledne vypracuje, sám si ich opravuje a hodnotí, tak zistí objektívne a nezávisle stav svojich vedomostí. Téme deliteľnosť sú venované štyri testy zlomkom dvanásť a kombinatorike tri testy úmerné množstvu vyučovacích hodín pre dané témy. Každá téma sa využíva v neskoršom štúdiu matematiky, preto rozumne robí ten, kto namiesto inej zábavy si sem-tam zopakuje aj nejaký test.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Testy z matematiky pre 6. ročník - 1. diel - Marián Olejár, Iveta Olejárová
Matematické minutovky - 6. ročník -
4,47 €
Ušetríte 0,14 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
64
Hmotnosť
89 g
Rok vydania
2008
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Young Scientist
Rozmer
150×210 mm
ISBN
8088792208
Naše katalógové číslo
52300

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

5 hodnotení

5
0
0
0
0


O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Testy z matematiky pre 6. ročník - 1. diel - Marián Olejár, Iveta Olejárová
Matematické minutovky - 6. ročník -
4,47 €
Ušetríte 0,14 €

„Dobrý spisovateľ i planým perom napíše.“

Slovenské porekadlo