Knihy
E-knihy
9,45 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Táto vysokoškolská učebnica je určená predovšetkým študentom neelektrotechnických fakúlt technických univerzít, ako aj širokej odbornej verejnosti.

Čitateľ v nej postupne nájde základné poznatky a metódy riešenia elektrických obvodov jednosmerných, striedavých, jednofázových aj trojfázových, prechodné javy v lineárnych el. obvodoch, šírenie elektormagnetických vĺn a antény.

Tretia kapitola je venovaná elektronike, kde sú postupne prebrané pasívne súčiastky, základné poznatky o polovodičoch, ako aj základné polovodičové prvky. Posledná kapitola uvedie čitateľa do problematiky polovodičových meničov elektrickej energie.


Ján Michalík
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
182
Hmotnosť
494 g
Rok vydania
2004
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Žilinská univerzita
Rozmer
175×250 mm
ISBN
8080703485
Naše katalógové číslo
48918

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,3 / 5

9 hodnotení

7
0
1
0
1

Marek
28.2.2017
Vzorec
Tak v prvom rade musím vyvrátiť vetu, že kniha je určená študentom neelektrotechnických fakúlt, ani si neviem predstaviť, že by to taký človek vôbec čítal a myslím si, že aj študent elektrotechnickej fakulty má chuť knihu nečítať. Celé kniha je plná len vzorcov, a teórie elektrotechniky, čo v elektrikárskej a elektrotechnickej praxi je absolútne nevyužiteľné. Knihu som si zakúpil aby som si po rokoch obnovil elektrotechnické znalosti, no táto kniha bola zlý výber. Takže odporúčam knihu kupovať len študentom elektrotechnických fakúlt s veľkým záujmom o teoretickú a matematickú časť elektrotechniky.
Čítaj viac
Tomáš
20.1.2017
Elektrotechnika
Knihu som ete neprečítal celú,ale veľmi ma zaujalo aspoň to,čo som z nej prečítal..Táto problematika ma veľmi zaujíma a preto som sa v nej našiel.Odporučil by som ju všetkým,ktorých táto problematika zaujíma
Čítaj viac

Čítaj viac

„Nikdy sa nenúť do čítania knihy, ktorá ťa nebaví. Na svete je toľko skvelých kníh, že je hlúpe strácať čas s tými, ktoré ti nedávajú žiadne potešenie.“

Atwood H. Townsend