Knihy
E-knihy
5,49 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Zrozumiteľný návod na vytvorenie vzorca vlastného osudu podľa mena. Každý má svoj osud vo svojich rukách, stačí si zmeniť meno a všetko bude ináč....
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
232
Hmotnosť
270 g
Rok vydania
2006
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Agentúra Cesty
Rozmer
135×205 mm
ISBN
8073600137
Naše katalógové číslo
46559

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,6 / 5

41 hodnotení

31
4
4
2
0

Paťa
29.7.2014
výpočty
Keď sa vypočítava číslo severu z iniciálok mená napr. 7+8=15, ďalej sa to redukuje na 6 a potom keď sa vypočítava tá posledná súradnica tak niekde sa počíta z tou 15 a niekde zo 6, tak to vychádzajú tým pádom rôzne čísla takže je to rozdiel či vyjde 40 alebo 31. Iné to je keď sú iniciálky 3+3=6 a tam už nie je žiada redukcia tak to počítanie nie je problém. Nie sú tam ani dobre vysvetlené tie karmické trojuholníky
Čítaj viac
majka
11.3.2014
Názor čitateľa
Výborná kniha. Charakteristika mien sedí na mená mojich známych a po prečítaní tejto knihy už viem, prečo sú takí akí sú. Vypočítala som si aj vzorec osudu podľa celého mena a sedí to. A hlavne ma potešilo, že podľa tohto výpočtu ma čaká dobrá budúcnosť. Takže som spokojná a v radostnom očakávaní toho čo bude. Odteraz už všetko prepočítavam na čísla a mením čo sa dá na priaznivé vibrácie.
Čítaj viac
Karol
5.6.2013
Názor čitateľa
V knihe je uvedený taký záludný príklad, že keď si nedáte pozor, začnete to zle rátať. Ako ja som rátal zle a uvedomil som si to neskôr. Akože niečo na tých číslach je, no neberte to ako dogmu. Najviac ma desili tie tri sedmičky vo vzorci osudu, v knihe je opísané čo to znamená. Vyrátal som Pavla Demitru a mal tam tri sedmičky...
Čítaj viac
Martina
24.5.2012
(ne)viera v seba
Vypočítala som si svoj "osud" podľa návodu v knihe a vyšli mi skôr pozitívne veci, na ktoré sa aj tak nemienim spoliehať. Život ma naučil spoliehať sa sama na seba.
Knižka je ako prostriedok zábavy dobrá, no pre ľudí, ktorí veria numerológii a nejakej abecedno-číselnej tabuľke, ktorú si niekto vymyslel aby na nej zarobil, resp. aby zarobil na hlúposti ľúdí, a teda pre ľudí, ktorí tomu veria viacej ako svojim vlastným schopnostiam a vôbec ktorí neveria v seba, veľmi nebezpečná kniha.

Ľudia, verte v seba a v to čo dokážete sami, svoj osud si tvorí každý sám svojim usilím nezávisle na nejakých vymyslených kombináciách čísel a písmen. Kto verí tomu, čo je v tej knihe, je slaboch, ktorý sám nikdy nič nedokáže, nepomôže mu žiadne meno aj keby sa hneď volal Mária Terézia. To že budete mať "najlepšie" meno na svete nikoho nezaujíma pokiaľ niečo sami v živote nedokážete, pečené holuby Vám samé od seba padať do huby nebudú pre pekné meno! Zobuďte sa a spoliehajte sa na seba, verte v seba, v svoje schopnosti!
Čítaj viac
Katarína
18.10.2010
Názor čitateľa
túto knižku vrelo odporúčam všetkým tým čo sa rozhodujú o mene pre svoje bábätko alebo by chceli vedieť trošku viac o svojich úspechoch resp. neúspechoch..veľmi dobre spracovaná a jednoduchá na porozumenie..
Čítaj viac
23.9.2008
Názor čitateľa
Túto knihu som doslova zhltla! velmi stručná a zaujímavá hlavne pre tých ktorí veria v tieto veci.:-)
Čítaj viac

Čítaj viac

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia