Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info

Papieroví duchovia

Román plný napätia

Lindeni, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
6-7 hodín čítania
Vydavateľstvo
Lindeni, 2018

Ďalšie formáty

Kniha
12,38 €

Posadnutá mladá žena polovicu svojho života čaká na túto chvíľu. Plánovala ju od svojich dvanástich rokov. Skúmala, hľadala, trénovala. Predstavovala si každý možný scenár. Teraz si je takmer istá, že muž, ktorý...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Svetový bestseller od autorky Čiernookých ZuzánPosadnutá mladá žena polovicu svojho života čaká na túto chvíľu. Plánovala ju od svojich dvanástich rokov. Skúmala, hľadala, trénovala. Predstavovala si každý možný scenár. Teraz si je takmer istá, že muž, ktorý uniesol jej sestru, sedí vedľa nej v aute na sedadle spolujazdca. Carl Louis Feldman je dokumentárny fotograf, ktorý má možno demenciu, a možno nie. Možno je sériový vrah, a možno nie. Mladá žena o sebe tvrdí, že je jeho dávno stratená dcéra. On jej však neverí. Carl tvrdí, že si nepamätá, že by niekoho zabil v Texase na miestach, kde nafotil zvláštne fotografie. Klame alebo je to len zlomený starý muž? Je patologický podvodník? On alebo ona? V knihe Papieroví duchovia Julia Heaberlinová rozvíja žáner sériových vrážd, ale v inom smere. V tomto pútavom románe autorka majstrovsky opisuje duchov, ktorých máme všetci v hlavách – aj tých, ktorí na nás hľadia z fotografií. Koniec nevidíte, až kým sa nedostanete za poslednú zákrutu a neprejdete poslednú míľu...
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

-5%
12,38 €

Posielame do troch dní

E-knihy a audioknihy

E-kniha
PDF
EPUB
MOBI
7,80 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Kúpte spolu
Papieroví duchovia - Julia Heaberlin
Hnev - Arpád Soltész
18,20 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Paper Ghosts
Rok vydania
2018
Počet strán
400
Vydavateľstvo
Lindeni
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
453811
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,8 / 5

4 hodnotenia

0
3
0
0
0

2
Krvavé preteky - Maggie Stiefvater
Práve čítam
Krvavé preteky

Volám sa Baška, mám 16 rokov a na instagrame pôsobím ako @girl_withbook.

Barbora Rošková
15.11.2020
Papieroví duchovia
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Veľmi dobre sa mi príbeh čítal, kvôli krátkym kapitolám a dobrému štýlu písania. Postavy som si väčšinou obľúbila, ale hlavnú hrdinku som mala chuť niekedy prefackať. Veľa jej rozhodnutí mi prišlo nelogických a aj unáhlených. Ale naopak Carl sa mi páčil. Mal svoju vlastnú osobnosť, ktorá sa mi každým novým spoznaním zapáčila viac. Aj napriek demencii sa snažil dokázať, že je múdry a dokáže ľuďom prejsť cez rozum. Bol moja najobľúbenejšia postava z celého príbehu.
Prostredie je tajomné a párkrát som bola aj v napätí. Miestami som bola zaskočená alebo zhrozená. Za mňa prostredie autorka zvládla opísať perfektne.
Ale koniec ma sklamal. Počas celej knihy nevieme meno hlavnej hrdinky, čo mi vôbec nevadilo, dozvieme sa ho až na konci. Pri tejto informácii som očakávala nejaký prevrat alebo niečo také, no nič svetoborné sa nestalo (aspoň teda pre mňa). A to, ako sa vyriešila ta záhada ma taktiež sklamalo. Očakávala som proste iný koniec a tento ma sklamal, čo ma mrzí, ale čo narobím.
Ja vám knihu odporúčam. Bolo to určite veľké prekvapenie a ja som rada, že som si ju mohla prečítať.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Papieroví duchovia - Julia Heaberlin
Hnev - Arpád Soltész
18,20 €

„Literatúra je bohatstvo, beletria je nevyhnutnosť.“

G.K. Chesterton