Soňa Dašková: Láska, vráť sa - Soňa Dašková
Soňa Dašková: Láska, vráť sa
11,99 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Soňa Dašková: Láska, vráť sa

  Vydavateľstvo
  Opticare, 2018

  CD Láska, vráť sa je moje prvé a verím, že nie posledné CD, ktoré som vydala a ktoré sme už stihli aj pokrstiť 10. 11. 2018 za účasti takých významných osobností hudobného sveta ako je Kamil Peteraj, Pavol Zelenay, Ľubo Stankovský...

  Čítaj viac

  11,99 €

  Posielame do troch dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  11,99 €

  Viac o titule

  CD Láska, vráť sa je moje prvé a verím, že nie posledné CD, ktoré som vydala a ktoré sme už stihli aj pokrstiť 10. 11. 2018 za účasti takých významných osobností hudobného sveta ako je Kamil Peteraj, Pavol Zelenay, Ľubo Stankovský alias Kyslík, Tomáš Rédey (krstný otec CD), Ján Boleslav Kladivo, Igor Pavelica, Braňo Kšiňan a pod.

  Na CD je nahraných 12 piesní, ktoré sme nahrali so skupinou Acordis, skupinou snov, v nahrávaciom štúdiu Tomáša Rédeya, môjho producenta a aranžéra. Som autorkou hudby, textov a všetky piesne spievam sama s výnimkou duetu „Sila tvojej lásky“, kde so mnou spieva Michal Žemba a „ Rómskej osady“ , kde vokály spieva tiež Michal Žemba. Vo všetkých piesňach hrám na dvanásťstrunovú gitaru, na španielsku gitaru a na bendžo ma doprevádza inštrumentalista Boris Čechvala a na druhú španielsku gitaru a ústnu harmoniku hrá Michal Žemba. Na husle, elektrickú gitaru a basu hrá Tomáš Rédey a na kontrabas Tomáš Rédey ml.

  Moje piesne sú skutočné príbehy, ktoré sú hlavne o láske, nielen medzi mužom a ženou ale aj o láske k zvieratám (Senta, Preteky) o láske k prírode (Na splave). Sú to autentické osobnostné výpovede, niektoré sú viazané na konkrétnu bytosť (Vltava hučí, Sila tvojej lásky, Senta, Voda mútna, voda divá) iné sú zas vo všeobecnej rovine (Odchádzam, Zabudnutá, Ročné obdobia, Rómska osada).
  Väčšina mojich piesní je clivá, melancholická dokonca až smutná, pretože si všímam skôr tú tienistú stránku lásky, trápenie, bolesť, žiaľ, rozchod.. Veď sa aj hovorí, že nie je láska bez trápenia. Podľa toho som vymyslela aj slogan ktorý budem uvádzať na reklamné letáčiky:

  Pre tých, ktorí žijú srdcom, dušou a nešetria citom,
  Budú moje krásne piesne veľkolepým hitom “
  .

  Tracklist
  • Vltava hučí
  • Láska, vráť sa
  • Odchádzam
  • Voda mútna, voda divá
  • Preteky
  • Spomínam
  • Senta
  • Ročné obdobia
  • Zabudnutá
  • Na splave
  • Sila tvojej lásky (duet)
  • Rómska osada


  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  15,51 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

   
  CD obal
  Rok vydania
  2018
  Naše katalógové číslo
  452777
  Kategorizácia

  Recenzie

  Ako sa vám páčil album?

  Kúpte spolu
  15,51 €

  „Obyčajný človek sa môže obklopiť tisíckami kníh a od toho momentu mať aspoň jedno miesto na svete, kde sa môže cítiť šťastný.“

  Augustine Birrell