Ako ju pochopiť - Stanislav Ličko
Ako ju pochopiť
12,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Ako ju pochopiť

Partnerský sprievodca pre mužov

Vydavateľstvo
Stanislav Ličko, 2018

Kniha Ako ju pochopiť odhaľuje 39 tajomstiev o ženách a partnerských vzťahoch, o ktorých by mal vedieť každý muž, ktorý chce vytvoriť pravdivý a autentický partnerský vzťah plný skutočnej lásky a intimity. Je to o pochopení a prijatí rozdielnosti... Čítať viac

Kniha Ako ju pochopiť odhaľuje 39 tajomstiev o ženách a partnerských vzťahoch, o ktorých by mal vedieť každý muž, ktorý chce vytvoriť pravdivý a autentický partnerský vzťah plný skutočnej lásky a intimity. Je to o pochopení a prijatí rozdielnosti... Čítať viac

12,90 €
Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha Ako ju pochopiť odhaľuje 39 tajomstiev o ženách a partnerských vzťahoch, o ktorých by mal vedieť každý muž, ktorý chce vytvoriť pravdivý a autentický partnerský vzťah plný skutočnej lásky a intimity.

Je to o pochopení a prijatí rozdielnosti mužov a žien. Je to o ukončení nekonečných mužsko-ženských vojen. Čitateľ získa praktické informácie, ako dosiahnuť, aby sa žena cítila šťastná a milovaná a zároveň, aby muž od nej cítil úctu a rešpekt.

Ďalej sa v knihe dozviete:
• TEST, ktorý Vám pravdivo ukáže prečo Vaše vzťahy nefungujú a čo s tým môžete urobiť Vy.
• Čo Vám skutočne bránilo porozumieť ženám. Dozviete sa skutočné rozdiely vo vnímaní reality a partnerského vzťahu medzi mužom a ženou.
• Čo potrebuje vo vzťahu žena od muža a ako jej to dať, tak aby muž od nej cítil úctu a rešpekt a ona cítila lásku?
• Ako udržiavať vo vzťahu iskru, vášeň, divokosť, polaritu, prehĺbiť intimitu, vzájomnú lásku a dosiahnuť, aby ste sa milovali častejšie.
• Princíp 3 úrovní lásky a sebalásky, ktorý Vám odhalí prečo robíte vo svojom živote a vo vzťahu veci, ktoré možno robiť nechcete.
• Ako sa "správne" hádať so svojou ženou, alebo ako predchádzať hádkam?
• Ako si vďaka jednoduchému princípu "Vďačnosti" začať všímať veci inak, ako ste boli doteraz zvyknutý a zažívať vo vzťahu viac radosti a lásky. A ako to okamžite môžete začať robiť aj Vy.
• Funkčný spôsob komunikácie, vďaka ktorému dokážete obaja hovoriť o svojich potrebách. Bez toho aby ste sa obávali, že Vás partner vysmeje alebo nevypočuje.
• Ako cíti lásku žena a ako cíti lásku muž? Čo potrebuje vo vzťahu a v intimite muž a čo potrebuje žena?
• Ako si "vybrať" životného partnera/ku, tak aby ste boli obaja šťastný a spokojný.
• 3 piliere šťastného vzťahu, ktoré musia byť splnené, ak chcete aby váš vzťah fungoval.
• 5 druhov intimity o ktorých musíte vedieť a robiť ich! Inak môže váš vzťah veľmi rýchlo skončiť.
• Láska nevzniká sama, musíte na nej obaja vedome pracovať. Dostanete praktický návod ako ju vybudovať.
• Ako prehĺbiť intimitu vo vzťahu a dosiahnuť to, že žena sa bude chcieť milovať častejšie tak, aby ste si to obaja užili a mali naplnené svoje potreby.
• Ako sa do seba "naschvál" zamilovať aj po 10 rokoch vzťahu, aj keď si myslíte, že sa to vo vašom prípade nedá.
• Ako zvládať náročné momenty vo vzťahu a vedome "vybudovať" lásku, aj keď tam už nie je. Áno skutočne sa láska dá vybudovať. Je to len rozhodnutie a princíp, ktorý sa z knihy naučíte.
• Ako súvisí životné poslanie a partnerský vzťah a prečo je nesmierne dôležité nasledovať svoju životnú vášeň, vďaka čomu budete rozvíjať aj partnerský vzťah.
• Ako zistiť, kedy vo vzťahu ostať a kedy už odísť?
• Bonus a prekvapenie na konci knihy...
• A ešte množstvo ďalšieho MEGA hodnotného obsahu o ženách, intimite a partnerských vzťahoch...

Kniha je vhodná pre mužov aj pre ženy.
Teraz choďte do akcie a získajte praktický návod, vďaka ktorému môžete zažívať aj vy vo vzťahoch viac lásky, intimity, vášne a radosti.
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Čítané kusy

Čítaná, ako nová
Stanislav Ličko, 2018
Na sklade, objednávajte však rýchlo
10,32 €
-20 %

Knihy

Kniha
Stanislav Ličko, 2018
Posielame do piatich dní
12,90 €

E-knihy a audioknihy

E-kniha
SL Studio, 2019
Ihneď na stiahnutie
PDF
9,90 €
Audiokniha (na stiahnutie)
SL Studio, 2019
Ihneď na stiahnutie
MP3 na stiahnutie
14,90 €
Ďalšie
224 strán
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
148×210 mm
Hmotnosť
269 g
ISBN
9788057004004
Rok vydania
2018
Naše katalógové číslo
452699
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Stanislav Ličko

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť.

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,5 / 5

26 hodnotení

18
5
2
1
0

Ako sa vám páčila kniha?

Recenzie čitateľov

Katka
13.3.2021
KONEČNE
Konečne nejaký muž dokázal popísať, čo vlastne chceme a očakávame. Možno to nie je úplne 100% pravda (veď predsa každá žena je iná), no drvivá väčšina na mňa sedela. A to musím povedať, že sa považujem za dosť náročnú ženu. Vďaka tejto knihe som si však povedala, že nie som až taká náročná. Keď Stano dokázal pochopiť myslenie ženy, tak prečo by to nedokázal pochopiť hociktorý iný muž? Stačí len otvoriť srdce, poprípade túto knihu, a načúvať. Aj keď sa musím priznať, že som skôr konzervatívnejší typ ženy, a tak mi v nej trocha vadilo príliš intimity, no myslím si, že práve to mužov zaujme, a možno tým spravia harmonické vzťahy pre svoje partnerky a manželky. Čítať viac
Martin Huba
8.12.2020
Táto kniha zmenila môj pohľad
Overený nákup
na vzťah medzi mužom a ženou a na ženu samotnú. Doslova revolučne. Nemal som ani potuchy o zákonitostiach, ktoré medzi pohlaviami panujú, nikdy som sa neunúval, hlbšie sa nad vzťahmi zamyslieť. Dokázal som sa vďaka knihe kriticky pozrieť na seba a chyby, ktoré som vo vzťahoch robil - a naučila ma, ako ich viac nerobiť. Po prečítaní ľutujem len jedinú vec - že som ju nečítal skôr. Čítať viac
Eva
5.8.2020
Výborná kniha
Výborná kniha pre mužov aj pre ženy. Mužským jazykom popísané vnímanie, cítenie žien. Odporúčam prečítať. Čítať viac
Katarína
28.7.2020
Povinné čítanie pre každý pár :)
Veľmi odporúčam prečítať si túto knihu, ako aj mužom, tak aj ženám. Mne osobne pomohla uvedomiť si, prečo náš vzťah s priateľom dospel až k rozchodu, aj keď sa veľmi stále milujeme. Knižku som posunula po rozchode aj jemu, tiež sa mu veľmi páči a tak isto si uvedomil chyby, ktoré sme robili obaja. Kniha je napísaná zrozumiteľne a jasne, číta sa ľahko, je aj vtipná. Síce som sa k nej dostala až po rozchode, ale aj tak som za ňu nesmierne vďačná, a expriateľ tiež. Ak môžte, čítajte ju spoločne :) Čítať viac
Marek
30.12.2019
Vynikajúca
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Práve som dočítal tvoju knihu Ako ju pochopiť. Priznám sa, že som ju kupoval s miernymi obavami, čo v nej nájdem. Ale bol som príjemne prekvapený. Za jednu z jej najväčších devíz považujem ROVNOVÁHU, ktorú si v nej nastolil. Aby som to vysvetlil. Zakaždým, keď sa mi dostali do rúk materiály na tému, „ako chápať ženy“, som sa cítil akoby odsunutý na bok. Že len ja ako chlap mám nejaké povinnosti a nutnosť sa vo vzťahu zlepšovať atď. V tvojej knihe Ako ju pochopiť to bola úplne iná káva. Našiel som tam veľa pochopenia ako pre ženy, tak aj pre mužov. Konečne som sa dozvedel aj niečo tom, čo vo vzťahu potrebuje muž, nie len žena. Nevieš si ani len predstaviť, ako mi to pomohlo. Doslova som pri jej čítaní cítil, ako vo mne rozpúšťajú všetky tie bloky, predsudky, traumy či obmedzujúce presvedčenia, ktoré sa vo mne za tie roky nahromadili. Teraz oveľa jasnejšie vnímam svoju pozíciu a úlohu vo vzťahu, svoje „práva i povinnosti“ v ňom. V tvojej knihe som skrátka našiel informácie, ktoré som inde nezískal, a ktoré mi fakt pomohli.

Tiež sa mi páčil spôsob, ako bola kniha napísaná ako taká. Dobre sa to čítalo. Zrozumiteľná, vecná, praktická. A samozrejme, naučilo ma lepšie chápať ženy – to, čo oni vo vzťahu potrebujú a ako v ňom fungujú. Veľmi tiež oceňujem fakt, že kniha predstavuje taký komplexný balík – nebolo to zameraná len na jednu tému či oblasť.

Trocha konštruktívnej kritiky. Niektoré kapitoly (najmä ku koncu knihy) na mňa pôsobili trocha zmätočne (kapitola na istú tému odrazu prešla na inú), ako by boli nedotiahnuté či písané narýchlo. Môj celkový (kladný) dojem z knihy to nenarušilo, ale pri čítaní konkrétnych kapitol mi to vadilo a rušilo ma to.

Nakoniec ti chcem poďakovať nie len za vynikajúcu knihu, ale aj za tvoje ostatné aktivity. Si jeden z tých, ktorý zlepšujú život ľudí na Slovensku.
Čítať viac
Silvia Jamrišková
9.12.2019
Ako ju pochopiť. Stanislav Ličko
Je to výborný pomocník na zlepšenie komunikácie medzi partnermi, na pochopenie, že každý z partnerov rozmýšľa a pozerá sa na veci rozdielne, a predsa sa dá nájsť cesta k peknému spolužitiu, páči sa nám aj humorné poznámky v knižke, môj manžel nerád číta ale táto kniha ho chytila tak ako mna, svojou prirodzenosťou a otvorenosťou, ktorú autor otvára a uvádza aj príklady zo svojho života Čítať viac
František
26.11.2019
Hodnocení knihy
V září jsem se osobně potkal se Stanislavem, a jeho přednáška mě natolik zaujala, že jsem si od něj osobně koupil knihu, a také mi jí s radostí podepsal. Nedávno jsem jí dočetl, a musím uznat, že to je opravdu skvělá kniha, nabitá informacemi, které se hodí každému, kdo je především ve vztahu, ať už tam je měsíc, 5 nebo 10 let. Principy jsem zkoušel i osobně, a musím podotknout, že fungují skvěle. I když jsem pár věcí znal, našel jsem tam i věci, které jsem viděl poprvé.

Knihu určitě doporučuji všem, chtějí ženu pochopit, i když je to opravdu těžké, ale Stanislav to dostal do celkem malé knížky, což je super. ;-)
Čítať viac
Silvia Dimitrovova
21.10.2019
Skvelá
Kniha Ako ju pochopiť je vynikajúcim sprievodcom nielen pre mužov, ale aj pre ženy. S ľahkosťou opisuje nedorozumenia, ktoré vstupujú do našich vzťahov. Vďaka knihe sa na seba pozerám celistvejšie, nebojím sa požiadať vo vzťahu o plnú mužskú pozornosť, a zároveň si uvedomujem zodpovednosť za svoje emócie. Stanov výskum polarity medzi partnermi prináša ovocie. Vážim si úsilie a čitateľský jazyk, s ktorými sa prívetivo a zrozumiteľne delí o svoje skúsenosti. Vyzdvihujem aj odvahu, ktorú vkladá do svojej práce, je autentický voči sebe aj k nám. Čítať viac
Rasťo
10.9.2019
Naozaj praktické rady
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Akurát som dočítal knihu "Ako ju pochopiť". Veľmi zaujímavé myšlienky častokrát známe, ale ťažšie praktizovateľné. Je to už klišé, že fungujú na 100%, ale rozhodne to tak je. Nie je to prvá literatúra v oblasti vzťahov, ktorú som prečítal, takže mnohé techniky sú mi známe, ale rád som si ich osviežil, pretože človek zabúda a opakovanie je matkou múdrosti. Ale poďme k veci, aby si mal spätnú väzbu odo mňa: V prvej časti si rozoberal základ a síce, že v prvom rade musíme poznať seba a pracovať na sebe, smutnú realitu, že veľa žien je vo vzťahu nenaplnených. Páčia sa mi aj testíky, ktoré sú kľúčom k zlepšeniu a odhaleniu reality samému sebe. To je vec, ktorá mi kedysi najviac pomohla: ohodnotiť sa reálne na papieri, napísať si ciele - kto chcem byť a akú chcem partnerku, potom sa začali diať veci. Partnerka si doteraz robí srandu, že si do diáru, ktorý mi kúpila ona zapisujem ciele na ďalší deň od prkotín, ale ja viem, že keď to mám na papieri je to pre mňa záväzok to dodržať.???? Páčila sa mi časť s mužským a ženským princípom, kedysi mi práve toto dosť otvorilo oči prečo som bol nešťastný. Písal si, že niektorý muži majú viac feminínnych princípov a hľadajú si maskulínnu partnerku, kvôli polarite. Môžem Ti ale pridať vlastnú skúsenosť: Oco so mnou netrávil toľko času ako mama a prenechal skoro celú výchovu na ňu, ja som mal tým pádom dosť ženskú podstatu, presne tie kvality čo majú mať ženy, ale bol som nešťastný a až keď som začal chápať mužskú úlohu, tak som sa v tom začal nachádzať a začali sa okolo mňa motať ženy vo svojej ženskej energii, ktoré ma priťahovali. Čiže niektorí ľudia sú nevedome v opačnej energii aj výchovou a myslia si, že takí sú, ale v skutočnosti sú len nasilu programovaní opačne a nevedia prečo sú nešťastní. Vždy som mal rád športy, dominanciu atď. len som bol neohrabaný, lebo ma to nik neučil rozvíjať, teraz je to úplne inak. Keď som začal prvýkrát riešiť vzťah nechápal som ako ma môže partnerka ľúbiť, keď je polovicu času nahnevaná a potom zázračne je zase dobre a je to presne preto, že žena nepotrebuje len pozitívne emócie, to bola pre mňa veľká úľava, lebo som bol od mamy naučený, že keď sa žena nahnevá ja musím byť okamžite dobrý chlapec, som rád, že to tak nefunguje, cítim sa slobodnejší a šťastnejší.???? Ja som potreboval práve tú bezpodmienečnú úctu a spôsobom vo všetkom Ti vyhoviem som ju potápal. 3 úrovne lásky ma zaujali, pekne zhrnuté, je to presne to čo sa snažím dosiahnuť a pracujem na tom. Tak isto cykly menštruácie to bola pre mňa najnepochopiteľnejšia vec ako to môže tak meniť emócie ženy podľa toho v akom období sa nachádza - úplne iné ako my muži. S čím mám problém je otvoriť sa viac partnerke, ale snažím sa zlepšiť to. Aj predošlé partnerky mi zazlievali, že som niekedy uzavretý, asi to súvisí tiež s nejakými vecami v mladosti neviem. Tiež sa mi páčilo, že keď za niečo partnerku chválim to narastá. Ja rád behávam, partnerka to nemusela. Raz sa prekonala a šla na súťaž a ako som ju chválil normálne by si neveril ako začala behávať a trénovať, normálne ma to tak teší, že máme okrem folklóru ďalšiu spoločnú aktivitu. A popri tom som to od nej nevyžadoval, sama to chcela zmeniť. Fakt je veľa vecí čo si môže človek z knihy odniesť, ale celkovo skvelá kniha a sledujem Ťa aj naďalej. Dúfam, že Ti táto recenzia pomohla a nebola to len taká klišé odozva. Vďaka. Čítať viac

„Ľudia nazývajú čas krutým, ale čas je milosrdnejší ako oni. Ako sa skončí júnová noc pre zamilovaných, tak sa raz skončí i to, čo ľudia pomenovali "doživotný trest".“

Fajky - Iľja Erenburg
Fajky
Iľja Erenburg