Knihy
E-knihy

Hrdina z hor

Baronet, 2018
Okamžitý download
EPUB
MOBI
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Baronet, 2018

Skotsko, rok 1812. Je divoký a rozháraný do morku kostí, anglický voják, který je doma spíš na bitevním poli než v salonní společnosti. A když se major Gabriel Forrester dozví, že zdědil šlechtický titul a panství na Skotské...

Čítaj viac

8,50 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Skotsko, rok 1812. Je divoký a rozháraný do morku kostí, anglický voják, který je doma spíš na bitevním poli než v salonní společnosti. A když se major Gabriel Forrester dozví, že zdědil šlechtický titul a panství na Skotské vysočině po vzdáleném příbuzném, to poslední, oč stojí, je vzdát se dobrodružství na bojišti ve prospěch změkčilých prostopášností života šlechtice. Neuhýbá však před svými povinnostmi a když pozná úchvatnou, černookou Fionu Blackstokovou, začne mu jeho nová situace náhle připadat zajímavější.

Jako každá dobrá skotská horalka Fiona nesnáší Angličany – a novopečený vévoda z Lattimeru není výjimkou. Za prvé, na její vkus je až moc přitažlivý. Za druhé, jeho právo na „její“ hrad je fraška, jelikož po celé věky šlo o majetek Maxwellova klanu. Zatímco ti dva svádějí zuřivý souboj vůle, vzplane mezi nimi vášeň a vzápětí i láska, divoká jako samotné Skotsko. Je Fiona dost silná, aby odolala návrhům nepřítele – nebo je Gabriel skutečně její hrdina v přestrojení?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Hrdina z hor - Suzanne Enoch
Můj skotský hrdina - Suzanne Enoch
17,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Hero in the Highland
Rok vydania
2018
Počet strán
320
Vydavateľstvo
Baronet
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
450859

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,8 / 5

8 hodnotení

3
3
0
1
1

3

Milujem knihy, hlavne tie klasické papierové, ten pocit keď sa moja fantázia môže uberať vlastným smerom

Ivana Ďuríková
18.12.2019
Ďábel ve Skotsku
Milujem knihy z prostredia Škótska, páčia sa mi príbehy z drsnej a zároveň krásnej prírody, tento príbeh je pútavý do poslednej strany, veľmi dobre sa číta. Spisovateľka zaujímavo rozuzluje jednotlivé situácie, postavy nie sú nudné a vyvíjajú sa s dejom. Teším sa na ďalšiu knihu Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Hrdina z hor - Suzanne Enoch
Můj skotský hrdina - Suzanne Enoch
17,00 €

„Nezáleží na tom, koľko kníh máš, ale aké dobré sú.“

Lucius Annaeus Seneca