Knihy
E-knihy
12,00 €

Posielame ihneď

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Apokryfná autobiografia rímskeho senátora Lucia Duilia Aemilia Victorina Nigra zachytáva obdobie veľkej krízy rímskeho impéria, ktorou bolestivo prechádzalo v druhej polovici 3.st nášho letopočtu. Autorov záujem o uvedené obdobie spolu s detailným štúdiom historických prameňov vyústili do snahy o vytvorenie autentického portrétu vysokopostaveného rímskeho úradníka a vojaka, ktorý sa počas svojho života ako súpútník viacerých rímskych cisárov, počínajúc Gallienom a končiac Diokleciánom stáva očitým svedkom zlomových historických udalostí. Hoci Niger bilancuje svoj život na jeho sklonku v období narastajúcich nepokojov a hromadného prenasledovania kresťanov, jeho zápisky nie sú obžalobou Ríma. Práve naopak, sú jeho obhajobou, rovnako ako sveta a poriadku, ktorý vytvoril a nad ktorým sa sťahujú mračná.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Niger - Juraj Hocman
Smrtiaca biela - Robert Galbraith, J.K. Rowling
28,49 €
Ušetríte 3,50 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
200
Hmotnosť
270 g
Rok vydania
2018
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
KO&KA
Rozmer
148×210 mm
ISBN
9788057004516
Naše katalógové číslo
449757

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Niger - Juraj Hocman
Smrtiaca biela - Robert Galbraith, J.K. Rowling
28,49 €
Ušetríte 3,50 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev