Any bŷ s’te ne viryly - Ľudmila Šandalová, Branislav Šandala (ilustrácie)
Any bŷ s’te ne viryly
12,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
12,00 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Detská ilustrovaná kniha v rusínskom jazyku

Kam sa sťahujú tučniaky? Akú školu vychodil krokodíl? Prečo pštros pchá hlavu do piesku? Čo sa ukrýva v ťavích hrboch? Kto pripraví najväčšie divadlo na mori? Do akých rytmov sa vykrúca kobra? Ani by ste neverili, čo všetko zažívajú zvieratká vo svete.

Priblížte rusínsky jazyk vašim deťom s novou ilustrovanou detskou knihou Ани бы сьте не вірили (Any bŷ s’te ne viryly). Prečítajte si spoločne 28 nevšedných básničiek v rusínskom jazyku doplnenom o prepis v latinke.

Tučniak, tiger alebo tukan? S dávkou láskavého humoru objavíte každou básňou zvyky exotických zvierat z celého sveta. Všetky básne rozvíja roztomilá ilustrácia, ktorá podnieti fantáziu vašich detí. Prežite chvíle pred spaním vymýšľaním nových príbehov.

Ани бы сьте не вірили je voľným pokračovaním úspešnej a oceňovanej detskej ilustrovanej knihy Poďte, ďity, što vam povim. Autori Ľudmila Šandalová (spisovateľ) a Braňo Šandala (ilustrátor) sa venujú rozvoju tvorby pre deti už vyše päť rokov.

2. vydanie.

Čítaj viac
Kúpte spolu
23,90 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
64
Hmotnosť
300 g
Rok vydania
2018
Ilustrácie
Väzba
pevná väzba
Jazyk
rusínsky
Vydavateľstvo
tota agentura
Rozmer
166×200 mm
ISBN
9788097205843
Naše katalógové číslo
441535

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
23,90 €

„Kniha objíma svojimi doskami ľudského ducha.“

Freytag