Knihy
E-knihy
Poslední poklona Sherlocka Holmese (komplet) - Arthur Conan Doyle

Poslední poklona Sherlocka Holmese (komplet)

Arthur Conan Doyle

Sir Arthur Conan Doyle 1859-1930 Autor mnohých slávnych diel o výnimočnom detektívovi sa narodil v Edinburgu v Škótsku ako štvrtý potomok. Absolvoval štúdium na internátnej základnej škole a neskôr aj na lekárskej univerzite. Jeho prvú poviedku uverejnil časopis Chamberse Journal v roku 1879...

Kanopa, 2018
Novinka
MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
Kanopa, 2018
Interpret

Poslední poklona Sherlocka Holmese je komplet osmi povídek shrnující pozdější vzpomínky Sherlocka Holmese v době, kdy už ukončil svou profesi.

Čítaj viac

10,94 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Poslední poklona Sherlocka Holmese je komplet osmi povídek shrnující pozdější vzpomínky Sherlocka Holmese v době, kdy už ukončil svou profesi.Komplet zahrnuje příběhy pohřešovaných šlechticů, záhadných posednutí ďáblem, podezřelého hosta... V jednom z nich bude navíc vyšetřovat Watson sám a Sherlockovi půjde o život.Povídky budou vycházet postupně, každé pondělí jedna. Začínáme v pondělí 5. listopadu a při zakoupení kompletu kupujete rovnou všechny. Nebudete je ale mít k dispozici hned. Každé pondělí Vám do kompletu v knihovně přibyde nová povídka v momentě, kdy bude vycházet.Komplet bude obsahovat tyto povídky:Vila Vistárie (vychází 5. listopadu)Lepenková krabice (vychází 12. listopadu)Rudý kruh (vychází 19. listopadu)Bruce-Partingtonovy dokumenty (vychází 26. listopadu)Umírající detektiv (vychází 3. prosince)Nezvěstná šlechtična (vychází 10. prosince)Ďáblovo kopyto (vychází 17. prosince)Poslední poklona (vychází 24. prosince)
Čítaj viac
Kúpte spolu
Poslední poklona Sherlocka Holmese (komplet) - Arthur Conan Doyle
Proč spíme - Matthew Walker
25,56 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
9:00
Naše katalógové číslo
441151

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Poslední poklona Sherlocka Holmese (komplet) - Arthur Conan Doyle
Proč spíme - Matthew Walker
25,56 €

„Knihy sú mŕvym materiálom, dokiaľ v nás nezasejú niečo, čo v nás vyklíči a prinesie úžitok nášmu okoliu.“

Mahen