Knihy
E-knihy

Manželka mi nevadí

Okamžitý download
EPUB
MOBI
TOP #5
5 hodín čítania
Vydavateľstvo
MAFRA Slovakia, 2018
Edícia
Evitovky

Ďalší skutočný príbeh, už druhý tento rok! Od najúspešnejšej slovenskej autorky bestsellerov „Všetko alebo nič, Stalo sa mi všetko, Vzťahová níž, Svet mi je dlžný, Príliš osobná známosť či Maj ma rád“ – Evity Urbaníkovej.

Čítaj viac

8,99 €

Bežná cena Bežne 12,99 €

Ušetríte 31%

Okamžite na stiahnutie

Aj e-knihy môžete darovať

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Ďalší skutočný príbeh, už druhý tento rok! Od najúspešnejšej slovenskej autorky bestsellerov „Všetko alebo nič, Stalo sa mi všetko, Vzťahová níž, Svet mi je dlžný, Príliš osobná známosť či Maj ma rád“ – Evity Urbaníkovej. Vo vydavateľstve EVITAPRESS jej s úspechom vyšlo dvanásť evitoviek, z ktorých sa v krátkom období stali bestsellery. Na úspech titulov nadviazala v roku 2018 už v novom vydavateľskom dome MAFRA SLOVAKIA, kde jej vo februári vyšla ďalšia mega-úspešná evitovka V lete ti poviem, ako sa mám. Tá si okamžite získala srdcia verných fanúšičiek a s predajom, ktorý dnes atakuje hranicu 14.000 predaných výtlačkov sa okamžite stala najúspešnejším slovenským románom od začiatku tohto roka!
Jej štrnásta kniha má názov MANŽELKA MI NEVADÍ a vychádza už 14. novembra. A bude to ako inak opäť pecka. Evita je zárukou skvelého a pohodového čítania. Nový - tentokrát o čosi drsnejší príbeh - je opäť zasadený do prostredia rodiny a vzťahov v nej... Napokon, to o čom žijeme, Evita trefne vyjadruje vo všetkých svojich knihách.

Príbeh Manželka mi nevadí je úprimnou spoveďou matky-manželky, ktorá po sérii nešťastných rozhodnutí stráca pevnú pôdu pod nohami.

Trochu vtipný, trochu drsný SKUTOČNÝ príbeh o mnohouholníku žien, mužov a detí, ktorým jedno rozhodnutie zmenilo život, ktorý žili pred tým. A vlastne aj všetko to, čo žili potom...

Niekedy máme v živote jednoducho smolu.
Niekedy sa dostaneme do prúseru, ani nevieme ako.
Ale niekedy si za všetko, čo sa deje, môžeme sami.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Manželka mi nevadí - Eva Urbaníková
Jedného dňa v decembri - Josie Silver
18,69 €
Ušetríte 8,20 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
348
Vydavateľstvo
MAFRA Slovakia
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
438679
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

2,8 / 5

5 hodnotení

1
1
0
2
1

Michaela
26.11.2018
príliš rýchla...
Mám pocit, že kniha bola napísaná asi tak rýchlo, ako rýchlo som ju prečítala... tie Evitovky akoby si večer sadli za komp a za pár hodín to dajú do rána. Urbaníková z toho vyčnievala, aspoň som si to po jej Lete... myslela, ale toto teda nedala. Toto bolo také rýchle, že nestihla ísť nikam a len kĺže po povrchu, možno až na pár okamihov, ktoré ten pocit povrchnosti a rýchlosti aj tak nevyvrátia. Myšlienka knihy nie je zlá, ale celé je to postavené na jednej udalosti, pri ktorej máte pocit, že pozeráte nejakú divnú telenovelu, keď si hovoríte nieee takto sa ľudia reálne naozaj nesprávajú... a ak ona tvrdí, že sú to príbehy inšpirované životom, tak tá ženská je k neuveriu aj v reálnom živote :( keby to bolo viac premyslené... čítam teraz Malý pražský erotikon, tak típek je inde, ten štýl autora je fajn, je proste inde so svojím "umom", ako spracovať a podať tému... dávam dve hviezdičky, za prebdenú polovicu noci to rozhodne nestálo.
Čítaj viac
Lea Lendakova
Lea Lendakova
20.11.2018
Dojímavá
Od Evity som doteraz prečítala všetky jej knižky a musím uznať, že táto je po titule Všetko alebo nič u mňa druhá najobľúbenejšia.
Silný príbeh, písaná pútavo, nevedela som sa od nej odtrhnúť...veľmi ma dojala, možno tým, že aj ja som sa tento rok stala mamou, vžila som sa do deju, cítila som s postavami všetko čo prežívali.
Teším sa na ďalšiu
Čítaj viac
Veronika K.
10.11.2018
Výborná
Výborná kniha písaná štýlom Evity. Prežívala som s hlavnou hrdinkou všetko. V knihe sú všetky emócie od šťastia po strach. Prečítala som ju za deň nedalo sa od nej odpútať... Proste výborná ak nie jedna z TOP od autorky.
Čítaj viac
Jana
15.11.2018
Tak vydavatelstvo Evita, prosim, nepredavajte knihu, ktoru ste este nevydali alebo nenahlasujte Martinusu nespravny datum vydania knihy.
Čítaj viac
13.11.2018
Kniha sa od 8.11. dala kúpiť na Bibliotéke.
Čítaj viac
Agáta
12.11.2018
Výborné!! Na to, že kniha vychádza až pozajtra, naozaj obdivujem, ako ju Veonika K. mohla prečítať už predvčerom!!!!!!!! Alebo žeby....
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Manželka mi nevadí - Eva Urbaníková
Jedného dňa v decembri - Josie Silver
18,69 €
Ušetríte 8,20 €

„Dávaj si dobrý pozor, aké knihy čítaš a s akými ľuďmi sa stretávaš. Tvoj charakter a činy budú ovplyvnené jedným aj druhým.“

Paxton Hood