Knihy
E-knihy

Repetitórium obchodného práva

IURIS LIBRI, 2018
Vydavateľstvo
IURIS LIBRI, 2018

Druhé, doplnené a prepracované vydanie reaguje na novelizácie Obchodného zákonníka. Predkladaná učebná pomôcka poskytuje systematický prehľad o základných inštitútoch obchodného práva a umožňuje orientáciu v jednotlivých...

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Druhé, doplnené a prepracované vydanie reaguje na novelizácie Obchodného zákonníka. Predkladaná učebná pomôcka poskytuje systematický prehľad o základných inštitútoch obchodného práva a umožňuje orientáciu v jednotlivých ustanoveniach Obchodného zákonníka, pričom dôsledne vychádza z jeho systematiky.
Repetitórium sa môže stať východiskom pre efektívnejšiu prípravu na postupovú skúšku a štátnu záverečnú skúšku. Je určené predovšetkým študentom právnických fakúlt, ktorým zaiste pomôže pochopiť zložitú problematiku obchodného práva. Rovnako môže pomôcť aj pri štúdiu obchodného práva študentom neprávnických fakúlt, ale môže byť užitočná aj pre širšiu právnickú verejnosť a napokon aj pre podnikateľov, ktorí prostredníctvom nej môžu získať prehľad o súčasnej úprave vzťahov vznikajúcich v oblasti podnikania.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Repetitórium obchodného práva - Ján Golian, Edita Hajnišová
Obchodné právo - Pavol Kubíček
54,59 €
Ušetríte 2,14 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
297
Hmotnosť
365 g
Rok vydania
2018
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
IURIS LIBRI
Rozmer
210×297 mm
ISBN
9788089635368
Naše katalógové číslo
438341

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Repetitórium obchodného práva - Ján Golian, Edita Hajnišová
Obchodné právo - Pavol Kubíček
54,59 €
Ušetríte 2,14 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia