Knihy
E-knihy

Artcoffee 100% arabica

  Artcoffee , 2018
  Výrobca
  Artcoffee , 2018

  Artcoffee - vynikajúca výberová odrodová káva dovážaná piramo z brazílskych fariem...

  Čítaj viac

  7,99 €

  Posielame do piatich dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  7,99 €

  Viac o produkte

  Artcoffee - vynikajúca výberová odrodová káva dovážaná piramo z brazílskych fariem - DIRECT TRADE
  Žltý Bourbon - Táto odroda arabiky je považovaná za najlepšiu brazílsku kávu. Svôj pôvod má na ostrove Réunion, ktorý sa v minulosti nazýval ostrov Bourbon. Odtiaľsa dostala na začiatku 19. storočia do Brazílie. Výberová (Specialty) káva tvorí len okolo 8% svetovej produkcie a musí byť ohodnotená nad 80 bodov. Naša výberová káva z farmy Sertão má čokoládovo orieškovú chuť so sladkastými medovými tónmi. Farma Sertão - Farma v brazílskom štáte Minas Gerais, ktorý ma jedni z najlepších podmienok na pestovanie kávy na svete. Bola založená v roku 1891 a po celý čas je vlastnená rodinou Pereira, ktorá si predáva svoje tajomstvá pestovanie kávy z generácie na generáciu a vo svojom regióne sú považovaní za vizionárov. Má rozlohu 850 ha a nadmorskú výšku 1100-1450m n. m.
  Farma Sertão sa špecializuje na výberovu kávu, ktorej produkcia si vyžaduje špeciálnu starostlivosť pri kultivovaní, sušení, zbere a uskladňovaní kávy, preto len veími malé percento fariem investuje svoje prostriedky a hlavne čas do týchto metód. Ocenenia - Odmenou za tento prístup je ale neporovnateľná kvalita oproti tradičným kávam.
  To zaručilo farme Sertão už 6 umiestneni medzi víťazmi medzinarodnej súťaže Cup of Excellence, čo ju radí medzi svetovú elitu. Grupo Sertão, do ktorého táto farma patrí, je tiež držiťeľom Svetového rekordu z tejto súťaže, keď ich káva získala zatiaľ neprekonaných 95,85 bodov.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Artcoffee 100% arabica -
  Harmony XS -
  17,04 €
  Ušetríte 0,45 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Hmotnosť
  250
  Katalógové číslo výrobcu
  A250
  Celková hmotnosť
  250
  Naše katalógové číslo
  437077
  Balenie
  vákuové balenie

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  Kúpte spolu
  Artcoffee 100% arabica -
  Harmony XS -
  17,04 €
  Ušetríte 0,45 €

  „Vážme si nad zlato dobré a užitočné knihy!“

  V. M. Kramerius