Knihy
E-knihy
11,97 €

Bežná cena Bežne 12,00 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Po skúsenosti s duchovným dialógom pápeža Františka s donom Marcom Pozzom o Otčenáši sa pápežovi Františkovi javilo ako žiaduce prebrať ďalšiu modlitbu. Tentoraz sa obaja autori podujali na dialóg o modlitbe Zdravas, ktorá nás sprevádza od detstva. Postup zvolili rovnaký ako v prípade knihy o Otčenáši. Na jednotlivých stranách publikácie sa nachádza rukopis Zdravasu s podčiarknutou invokáciou, za ktorým nasleduje rozhovor Marca Pozzu s pápežom a krátka meditácia na uvedenú invokáciu od pápeža Františka.

Na stránkach tejto knihy pápež odhaľuje svoj vzťah k Márii, o ktorej hovorí, že nás učí žiť s materinským srdcom, milovať, odpúšťať, posilňovať, vštepovať vieru a nádej do sŕdc ľudí. Neobchádza ani svoj postoj k žene vo všeobecnosti, ako aj k ženám, ktoré zohrali významnú úlohu v jeho živote. Napriek svojej hlbokej úcte k Panne Márii neváha však poopraviť náš pohľad na prehnané prejavy úcty k Márii, o ktorej hovorí, že Mária nikdy nechcela byť protagonistkou, ale každým svojím slovom a postojom upriamovala pozornosť na Ježiša.

Kniha vznikla na základe rozhovorov medzi pápežom Františkom a Marcom Pozzom, pričom čerpá aj k príhovorov pápeža na Anjel Pána a zo stredajších katechéz.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Zdravasʼ, Mária - Jorge Mario Bergoglio – pápež František, Marco Pozza
Môj ruženec - Gabriele Amorth
19,11 €
Ušetríte 0,38 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
96
Hmotnosť
270 g
Rok vydania
2018
Väzba
šitá väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Spolok svätého Vojtecha
Rozmer
130×210 mm
ISBN
9788081613302
Naše katalógové číslo
436771

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Zdravasʼ, Mária - Jorge Mario Bergoglio – pápež František, Marco Pozza
Môj ruženec - Gabriele Amorth
19,11 €
Ušetríte 0,38 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“