Knihy
E-knihy

100 aktivít pre najmenších

Svojtka&Co., 2018
Vydavateľstvo
Svojtka&Co., 2018

Už od najútlejšieho veku sa dieťa učí zručnostiam, ktoré mu pomáhajú rásť. Táto kniha ponúka rôzne aktivity určené deťom do 3 rokov formou hry. Škatuľa s prevlekmi, hra na zrkadlo, opičia dráha, dychové hry, zmyslové loptičky alebo joga pre najmenších..

Čítaj viac

9,43 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Už od najútlejšieho veku sa dieťa učí zručnostiam, ktoré mu pomáhajú rásť. Táto kniha ponúka rôzne aktivity určené deťom do 3 rokov formou hry.

Škatuľa s prevlekmi, hra na zrkadlo, opičia dráha, dychové hry, zmyslové loptičky alebo joga pre najmenších. To je len malá ukážka toho, aké aktivity v knihe nájdete. Tieto aktivity nie sú ničím iným ako hrami – hrami zameranými na manipuláciu s predmetmi, stavanie, relaxáciu, rečové schopnosti. Sú zoradené do troch vekových skupín: od narodenia do jedného roka, od roka do dvoch rokov a od dvoch do troch rokov. Vďaka nim si vaše dieťa bude rozvíjať zmysly a schopnosti, ako je reč a slovné vyjadrovanie, jemná motorika, kreativita, manuálna zručnosť a i. Popri zaujímavých a rozvoj stimulujúcich hrách a hračkách, ktoré sa dajú kúpiť v obchode, ponúka táto kniha aj aktivity finančne úplne nenáročné, pretože k nim môžete využiť bežné veci z domácnosti. Dospelý pri hre asistuje, rešpektuje želania a rozhodnutia dieťaťa. Vytvára situácie primerané veku dieťaťa, jeho psychomotorickému vývoju a potrebám. Kniha sa drží hesla, že hlavným zamestnaním dieťaťa je hra. A preto sa hrajte!
Čítaj viac
Kúpte spolu
100 aktivít pre najmenších - Véronique Conraud, Christel Mehnana
Pochovaní zaživa - Dominik Dán
20,63 €
Ušetríte 3,22 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
112
Hmotnosť
329 g
Rok vydania
2018
Naše katalógové číslo
436391
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Svojtka&Co.
Rozmer
197×215 mm
ISBN
9788056702697
Vekové odporúčanie
1-3

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
100 aktivít pre najmenších - Véronique Conraud, Christel Mehnana
Pochovaní zaživa - Dominik Dán
20,63 €
Ušetríte 3,22 €

„Ak stretnete výnimočného človeka, mali by ste sa ho opýtať, aké knihy číta.“

Ralph Waldo Emerson