Lagom: Švédske umenie rovnováhy - Jonny Jackson, Elias Larsen
Lagom: Švédske umenie rovnováhy

11,34 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Lagom: Švédske umenie rovnováhy - Jonny Jackson, Elias Larsen
Lagom: Švédske umenie rovnováhy - Jonny Jackson, Elias Larsen

Lagom: Švédske umenie rovnováhy

Lagom (vyslovuje sa lah-gom) znamená po švédsky ani veľa, ani málo, tak akurát. Je to smerovanie k dosiahnutiu zdravej rovnováhy plnej šťastia vo všetkých aspektoch života,... Čítať viac

Vydavateľstvo
Ikar, 2018
Počet strán
144

Lagom (vyslovuje sa lah-gom) znamená po švédsky ani veľa, ani málo, tak akurát. Je to smerovanie k dosiahnutiu zdravej rovnováhy plnej šťastia vo všetkých aspektoch života, napríklad striedmo jesť a piť, šetriť, nie prehnane míňa?... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina
11,90 €

11,34 €

-5 %
Na sklade, objednávajte však rýchlo

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Lagom (vyslovuje sa lah-gom) znamená po švédsky „ani veľa, ani málo, tak akurát“. Je to smerovanie k dosiahnutiu zdravej rovnováhy plnej šťastia vo všetkých aspektoch života, napríklad striedmo jesť a piť, šetriť, nie prehnane míňať, a rešpektovať širšie súvislosti života.

V tejto knihe nájdete praktické rady, ako striedmosť a čestnosť pretaviť do každodenného života, účinne šetriť prírodné zdroje a energie, produkovať menej odpadu alebo ako efektívne využiť čas a dopriať si voľno na zamyslenie a chvíle šťastia. Stanovte si realistické ciele. Zjednodušte si život, nežite nad pomery a majte sa radi. Myslite lagom.
Čítať viac
Originálny názov
The Little Book of Lagom
Počet strán
144
Väzba
pevná väzba
Rozmer
170×190 mm
Hmotnosť
415 g
ISBN
9788055163215
Rok vydania
2018
Naše katalógové číslo
429487
Jazyk
slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Ikar
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
21,24 €

Hodnotenia

3,0 / 5

1 hodnotenie

0
0
1
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

24
Spojenia - Delphine de Vigan
Práve čítam
Spojenia

Prečítam všetko čo si ku mne nájde cestu. :-) Okrem kníh sa vo voľnom čase sa venujem bylinkám a prírodnej terapii.

Silvia Jágriková
25.2.2020
Ďalší škandinávsky koncept po slávnom Hygge. Tentokrát sa nachádzame vo Švédsku a význam Lagom sa dá chápať podobne ako u nás “zlatá stredná cesta”. Teda vyrovnaný životný štýl, všetko s mierou. Koncept sa dá uplatniť vo všetkých aspektoch života. Veľká časť knihy sa venuje tomu ako môže jedinec šetriť životné prostredie, ďalej zdraviu a stravovaniu, ale nájdeme tam aj záhradkárstvo, oblasť práce a voľný čas. Kniha je obohatená o pár receptov, návodov a tipov.
Zatím čo dánske Hygge - radovanie sa z malickostí ma dostalo hneď prvými stránkami kníh a prirástlo mi k srdcu, Lagom ma síce obohatilo, ale až tak nenadchlo. Nebudem však robiť predčasné závery, keďže som prečítala o tejto téme len jednu knihu.
Čítať viac

Čítať viac
Kúpte spolu
21,24 €

„Dni, ktoré neboli ničím výnimočné, dni,v ktorých sa neudialo nič, čo by vybočovalo z priemeru, nič hodné povšimnutia. Holá každodennosť. Čosi, čo človeku začne chýbať, až keď sa to rozsype. “