Knihy
E-knihy

Slnko nad horami

Okamžitý download
PDF
1-2 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Ladislav Šoltés, 2018

Slnko nad horami je vymyslený príbeh. Hlavnou hrdinkou je tínedžerka Zuzka a jej nový spolužiak Nicolas. Zuzka, vo forme "Spovedníček" si zaznamenáva úsmevné príhody prežité s Nicolasom a so spolužiakmi. Vyznáva svoj obdivný vzťah k...

Čítaj viac

15,00 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Slnko nad horami je vymyslený príbeh. Hlavnou hrdinkou je tínedžerka Zuzka a jej nový spolužiak Nicolas. Zuzka, vo forme "Spovedníček" si zaznamenáva úsmevné príhody prežité s Nicolasom a so spolužiakmi. Vyznáva svoj obdivný vzťah k Nicolasovi, ktorého si v duchu už vyvolila ako svojho budúceho manžela
Čítaj viac
Kúpte spolu
Slnko nad horami - Ladislav Šoltés
Keď nás pravda spojí - Emily D. Beňová
21,50 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
106
Vydavateľstvo
Ladislav Šoltés
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
378185
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0

Eva
27.7.2019
Tri pribehy jedna kniha
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Autora som spoznala cestou v elektricke. Prezradil mi ze napisal knihu, ktora bola vysledkom stavky. Daroval mi ju osobne na navsteve v SAV, kde pracuje ako vedec. Poprosila som ho venovanie ale povedal, ze mi ho da az ked precitam knihu, nakreslim obrazok a napisem recenziu.
Kniha je z troch casti.
Prva cast je rozpravanie pribehov zazitych pocas roka v zime a v lete. Zuzky a jej spoluziaka Nikolasa, imigranta z Ruska, ktori ma namierene s rodinou do Izraela.
Druha cast je rozpravanie pribehu dvoch majetnych manzelov ,ktori si zvolili karieru ored zalozenim rodiny. Pribeh sa odohrava pocas Vianoc a necakany zvrat nastava ana zaver, ked pointu pribehu a moralne ponaucenie rozuzli postava Mikulasa.
Tretia cast knihy je venovana pribehu pana Tovarnika, ktory odisiel zo sveta zahadnou smrtou a zanechal po sebe zivotmu poustku ako aj tovaren na vyrobu kuchynskych robotov. Jeho syn patra po princinach jeho smrti a pokoj na dusi aj v rodine mu poskytne postava straznika z tovarne jeho otca, ktory ako 13. mesiacik splni jeho zelanie a poskytne dokazy, ktore rozlustia zahadu.
Čítaj viac
KORNÉLIA
10.2.2019
- KNIHA MA OSLOVILA ROZUMOM A CITOM.
- KNIHA: V NEJ TVORIA VÝNIMOČNÉ CHVÍLE PLNÉ RADOSTI, SMÚTKU, ÚŽASNÝCH ÚSPECHOV
A
NEUVERITEĽNÉ RADOSTI DETI.
-AJ MENŠINOVÉ KNIHY PATRIA DO CHRÁMU KULTÚRY
Čítaj viac
Zuzana B.
28.9.2018
Svieže dielko, príjemné čítanie
Súhrn milých, trefne vypointovaných príbehov, ktoré ponúkajú náhľad do vnútorného sveta dospievajúcich. Prináša aktuálne témy inakosti a snahy o začlenenie sa do spoločnosti s túžbou po akceptácii. Miestami vtipné. Miestami kruto trpké. Záver dramatický, odrovná Vás: nechá sedieť pokorne v tichu a tuho premýšľať. Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Slnko nad horami - Ladislav Šoltés
Keď nás pravda spojí - Emily D. Beňová
21,50 €

„Najväčším triumfom spisovateľov je, keď primäjú myslieť tých, ktorí sú toho schopní.“

Eugene Delacroix