Knihy
E-knihy
15,25 €

Bežná cena Bežne 15,79 €

Ušetríte 3%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha vznikla na základě teoretického studia a hlavně praktických zkušeností z oblasti návrhu plošných spojů a povrchové montáže.

Na začátku knihy jsou přehledově zmíněny montážní a pájecí technologie, potom následuje podrobný popis používaných pouzder pro povrchovou montáž, včetně nově používaných pouzder a technologiíí pro pouzdření. Dále následuje přehledový popis používaných materiálů pro plošné spoje a popis jejich mechanických a elektrických vlastností a uvedeny moderní konstrukce. Jsou zdůrazněny vlastnosti související se spolehlivostí konstrukce.

Další část knihy se věnuje metodice návrhu plošného spoje, jsou zde uvedeny elektrické vlastnosti kresby, zásady elektrického návrhu s důrazem na elektromagnetickou kompatibilitu. Je zde velice podrobně rozebrána problematika mechanických zásad návrhu s ohledem na technologii pájení, rozdíly návrhu desky plošného spoje pro prototyp a sériovou výrobu. Je zde rovněž zmíněna problematika návrhu s ohledem na spolehlivost.

Na závěr jsou uvedeny nákresy pájecích plošek (footprinty) nejčastěji používaných SMD pouzder pro pájení vlnou a přetavením. Je čerpáno z platných technických norem a z doporučení výrobců součástek.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Návrh plošných spojů pro povrchovou montáž - SMT a SMD - Josef Šandera
Denník Anny Frankovej - Otto H. Frank (editor), Mirjam Pressler (editor)
25,65 €
Ušetríte 3,09 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
272
Hmotnosť
427 g
Rok vydania
2006
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
BEN - technická literatura
Rozmer
160×230 mm
ISBN
8073001810
Naše katalógové číslo
32513

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

4 hodnotenia

3
1
0
0
0

22.4.2013
Názor čitateľa
Knihu som kupoval aby som dostal prehľad o tom, čo obnáša návrh so SMT a o DPSkách z továrne a kniha obsahovo nesklamala.
Čítaj viac
Michal Kusenda
24.8.2012
Názor čitateľa
Kniha je veľmi dobre stavaná, sústreďuje sa prevažne na samotný návrh DPS, než na nejaké výpočty. Na konci knihy sú na pomerne veľa stranách vyobrazené topológie puzdier SMD vrátane rozmerov. Je to veľmi zaujímavé čítanie, ktoré obsahuje aj metódu návrhu s ohľadom na EMC.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Návrh plošných spojů pro povrchovou montáž - SMT a SMD - Josef Šandera
Denník Anny Frankovej - Otto H. Frank (editor), Mirjam Pressler (editor)
25,65 €
Ušetríte 3,09 €

„Ak kniha nemá vplyv na náš život, činy a myšlienky, potom je škoda čítať.“

Anton Pavlovič Čechov