Xmas
Večné zákony - Natália De Lemeny Makedon
Večné zákony
14,13 €
Knihy
E-knihy
14,13 €

Bežná cena Bežne 14,20 €

Stíhame do Vianoc
(Osobný odber)

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Dĺžka trvania: 12 hod 34 min.

Audiokniha o pôvode ducha človeka a jeho zmysle života na Zemi. Sme súčasťou veľkých zmien, ktoré nie sú dielom náhody, ale zákonitým dianím smerujúcim k zrúteniu všetkého nesprávneho. Spoznaním neblahých dôsledkov nášho terajšieho života a ich prežitím na vlastnej koži sa zároveň pred nami otvára cesta k novému životu, založenému na prijatí nezmeniteľných vesmírnych zákonov. Deje sa tak pre blaho nového pokolenia, ktoré je týmto poznaním privedené späť k vlastnému vnútru - svojmu duchu a zároveň túžbe po naplnení skutočného zmyslu života na Zemi.
Pôvodné trojdielne knižné dielo VEČNÉ ZÁKONY bolo napísané v rokoch 1997 98. Po jeho dokončení autorka náhle opustila tento svet koncom roka 1998.
Knihy sa stretli s veľkým záujmom čitateľov a boli preložené do viacerých svetových jazykov. Vďaka svojej nadčasovosti sú aktuálne dodnes. Prvý diel trilógie pod názvom VEČNÉ ZÁKONY - Nové pokolenie vám prinášame vo forme audioknihy.

Nahovoril: Renáta Rundová - Horňáková
Čítaj viac
Kúpte spolu
Večné zákony - Natália De Lemeny Makedon
Večné zákony 1 - Natália de Lemeny Makedon
28,33 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Rozmery
142×124 mm
Naše katalógové číslo
315504
Katalógové číslo výrobcu
9788097300210
Jazyk
slovenský

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?


Zuzana M.
2.9.2018
Neobyčajná kniha, ktorá inšpiruje a dodá silu a odvahu k zmene.
Knihu Večné zákony som objavila pred mnohými rokmi a som za to osudu vďačná, lebo som sa vďaka nej na svojej ceste posunula úplne inam. Som pracovne dosť zaneprázdnená, aj rodinka si vyžaduje veľa môjho času, preto som s radosťou uvítala, že táto super kniha vyšla aj na CD-čkách ako audiokniha. Tak ju počúvam vždy keď mám chvíľu pre seba, večer v posteli, alebo aj na dlhších cestách autom. A čo je fajn, často so mnou nahrávku počúva aj moja rodinka. Musím povedať, že mäkký ženský hlas, ktorý sa z nahrávok prihovára, pôsobi na mňa ako balzam. Určite neľutujem, že som si ju zakúpila. Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Večné zákony - Natália De Lemeny Makedon
Večné zákony 1 - Natália de Lemeny Makedon
28,33 €

„Knihy sú najtichší a najvernejší priateľ, najdostupnejší a najmúdrejší radca a najtrpezlivejší učiteľ.“

Charles W. Eliot