DOLLER (čierny) - Jirka Doležal, Jan Emler
DOLLER (čierny)
16,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o produkte

DOLLER je pomocník na ceste za tvojimi snami.

Vďaka svojmu originálnemu systému ti pomáha pri sebarozvoji a sebamotivácii. Je zameraný nielen na každodenné činnosti, ale hlavne na dlhodobé plánovanie. Skvelé na ňom je, že hoci je NEDATOVANÝ, aj napriek tomu ti "vystačí" na celý rok. Sny si tak môžeš začať plniť kedykoľvek v priebehu roka a nemusíš čakať až na 1. január. Preto ak hľadáš nástroj, ktorý by ti pomohol zorganizovať čas, ujasniť priority a zároveň ti uľahčil prácu, čítaj ďalej!

Má rozmery zmenšenej A5, takže sa bez problémov zmestí do kabelky, batohu aj aktovky. Jeho názov je zložený z priezvisk dvoch zakladateľov - Jirku DOLežala a Honzu EmLERa, ktorí ho vymysleli počas štúdia na vysokej škole. Aby si sa nemusel báť, čím doňho písať, papier má vyššiu gramáž, konkrétne 90g / m². Ceruzky, plniace perá, pastelky, fixky - čo len chceš. Len pozor na fixky na alkoholovej báze.

DOLLER je vyrábaný v srdci Európy a tlačený na ekologicky šetrný papier s certifikáciou FSC - celý proces od ťažby stromu po tlač je prísne strážený, aby bol eco-friendly k životnému prostrediu. Pevné dosky sú potiahnuté elegantnou talianskou koženkou, takže môžeš mať istotu, že pri jeho výrobe netrpelo žiadne zviera. :)

DOLLER nájdeš v dvoch farbách a štyroch jazykových mutáciách, a to slovenskej, českej, anglickej a nemeckej.

A prečo je DOLLER tak skvelý?
Nielenže ti pomáha ujasniť si, kým chceš byť, ale aj nastaviť čiastkové kroky na splnenie tvojich snov a vízie. Pomôže ti zorganizovať si čas a na nič nezabudnúť. Dá ti priestor na všetky potrebné poznámky, oddych i spätnú väzbu. DOLLER je kouč, ktorého môžeš mať neustále pri sebe. Svojím minimalistickým dizajnom zároveň podporuje tvoju kreativitu - ako bude DOLLER vyzerať, je len na tebe.

Kedy je najvhodnejšie DOLLER kúpiť?
Pokojne hneď dnes! Motivačný diár je nedatovaný, preto môžeš začať žiť svoje sny, len čo sa ti dostane do rúk.

Ako DOLLER používať?
● Najskôr si vyplň dáta pre celý rok. Na začiatku každého mesiaca nájdeš maticu 12-ich čísel. Každé číslo symbolizuje jeden mesiac v roku. Takže ak zakrúžkuješ napr. 7, vieš, že ide o júl. Do hranatej zátvorky si potom vyplníš dátum pre jednotlivý deň. Mesiace od seba oddeľuje mesačný zoznam. Nezľakni sa, ak sa Ti stane, že tí nevyjde počet dní v danom mesiaci - toto môže nastať max trikrát. Ale nič sa nedeje, presahujúce dni si jednoducho zapíš do nasledujúceho mesiaca. Je to z toho dôvodu, aby zbytočne nevznikali prázdne strany, ktoré nevyužiješ, aby sa neplytvalo papierom a DOLLER nebol tak ťažký.

● Medzi prvými stránkami DOLLERa je priestor pre víziu "Kým som za 5 rokov", "Ročné ciele" a dvojstrana pre "Snár". Tu si nakresli, nalep, napíš, čo by si sa chcel naučiť, čo chceš zažiť, aké miesta chceš navštíviť a čo si chceš kúpiť. Možno nie si Piccaso, no aj napriek tomu daj kresleniu šancu. Oveľa lepšie si uvedomíš, aká je tvoja predstava ideálneho života a hlavne si to lepšie zapamätáš.

● Ročné ciele a predsavzatia ti potom poslúžia ako aktívna podpora tvojich snov. Rozdeľ si svoje dlhodobé ciele na menšie - ročné, mesačné, týždenné a denné ciele. Budú sa ti ľahšie plniť (veľa štúdií dokazuje, že produktivita práce pri stanovení cieľov vzrastá o 10 - 25 %) a dosahovanie menších cieľov Ti dodá odvahu na tie väčšie.

● Rozvrhni si celý mesiac v "Mesačnom prehľade". Tento ti poslúži ako prehľad najdôležitejších aktivít, ktoré v danom mesiaci musíš zariadiť a zároveň na naplánovanie krokov potrebných pre splnenie tvojich ročných cieľov a vízie. Zároveň ti uľahčí orientáciu v priebehu celého roka.

● Nasleduje päť dvojstrán týždenného prehľadu pre každodenné ciele. Sem si môžeš vypísať dôležité úlohy a schôdzky, zoradiť ich podľa priorít a naplánovať na konkrétny čas od 6.00 do 22.00 hod. Miesto máš aj na denné výdavky, poznámky a nápady, aby si nemusel nosiť diár aj zápisník súčasne.

● Na konci každého mesiaca je "Zhrnutie mesiaca", ktoré ti ukáže, čo sa ti podarilo splniť, z čoho si mal radosť alebo čo by si si prial zmeniť v ďalšom mesiaci. Mesiace sú od seba kompletne oddelené, aby si nebol otrokom času, ale ovládal ho, rovnako ako svoje činnosti a aktivity.

● Aby ti v DOLLERi nechýbalo miesto na poznámky, je v ňom k dispozícii 38 voľných strán. Na konci DOLLERa sa nachádza mapa sveta, do ktorej si môžeš značiť navštívené miesta. Samozrejmosťou je stužka a gumička a nechýba ani kapsička na založenie napríklad vstupeniek, fotiek alebo iných vecí.

Ako vizuálnu pomôcku prikladáme aj videonávod, ako so svvojím DOLLERom pracovať :)
Čítaj viac
Kúpte spolu
DOLLER (čierny) - Jirka Doležal, Jan Emler
DOLLER Kalendář - Jirka Doležal, Jan Emler
34,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
240
Hmotnosť
420 g
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Rozmer
135×210 mm
Naše katalógové číslo
314175
Martinus logo
Martina Ondrejkova
zamestnanec
9. januára 2019

Diár je super presne takéto som niečo potrebovala bez dátumov, s prehľadom mesiaca a miestom na kreslenie/písanie poznámok. ALE čo mi je veľmi ľúto pretláčajú sa na druhú stranu klasické STABILO point 88 (tie tenké) fixky. Nevyzerá to pekne a trochu ma to štve keďže diár mal byť práve na to aby sa do neho kreslilo :(

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčil produkt?

4,7 / 5

19 hodnotení

14
5
0
0
0

Lukáš
23.11.2019
Diár je nedátovaný čo je super
Za mňa osobne by to chcelo viac miesta na poznámky a kuštík mi vadí nešťastné riešenie, že každý deň začína 06 a končí 22 (ak to majú byť hodiny tak docela v cajchu) a tá čo sa ňou zaistí diár, aby sa neotváral išla do éteru (pre mňa nepríjemný materiál na dotyk)
Čítaj viac
Evka
23.6.2019
Spokojnosť
Skúšala som rôzne diáre, ale doller mi zatiaľ vyhovuje najviac. Páči sa mi, že nie je datovaný a môžem ho začať používať kedykoľvek, nie len v januári ako ostatné diáre :) Čítaj viac
Aleksandra Abdullova
6.6.2019
Super doller
To je najlepšie diár na svete. Používam ho už druhý rok a je to proste perfektný výrobok. Kvalitný papier, tlač. Je veľmi pohodlne ho držať v rukách, je štýlový. Je proste najlepší. Čítaj viac
Radoslav Hajnoš
6.4.2019
Diár Doller
Doller bol môj prvý diár, ktorý som si kedy zakúpil. Musím povedať, že je pekne spracovaný a prehľadný, no mne osobne nesedí. Diár samotný ma núti dopĺňať jednotlivé sekcie o ktoré ja sám osobne nestojím. Ako napríklad "Kým som za 5 rokov" - Ja sám neviem kým budem za 5 rokov, potrebujem strany kde si budem organizovať čas a písať si rôzne podrobnosti aby som sa niekým za tých 5 rokov aj stal. Diár mi príde príliš zložitý na používanie, preto radšej prejdem na diár s čistými stranami. Niekomu to čo mne vadí môže vyhovovať. A v tom prípade môžem len doporučiť. Čítaj viac
Alexandra Čuchorová
16.11.2018
Milujem
Overený nákup
Jednoduchý ale dokonalý! Najlepší diár aký som mala. Obsahuje všetko. Mesačné zhrnutie, konkretné týždeň a najviac sa mi páči to že môžem začať hocikedy!! Čítaj viac
Zuzana
11.10.2018
Jediné, co mi na Dolleru vadí, je že mi téměř vše propíjí stránky. I obyčejná propiska je na druhé straně hodně vidět. Což je docela škoda, jelikož proto tu Doller právě je, aby do něj bylo kresleno a zvýrazňováno a podobně.. Čítaj viac
Jirka Doležal
12.10.2018
Dobrý den, Zuzko,
moc děkujeme za zprávu a omlouváme za komplikace.
Upřímně jsem v šoku, protože v DOLLERu máme právě papír s gramáží 90 g/m2, aby člověk mohl opravdu psát čímkoliv (standard je 70 g/m2). Protože kdyby se mi propisoval, tak bych byl já osobně vzteklý. Takže naprosto chápu, ale přesto nechápu. :D
Prosím vás, čím do něho píšete? Byla byste tak hodná a poslala nám fotky té propisky a i stránek, jak to tam vypadá?

S pozdravem a přáním krásného dne,

Jirka za tým DOLLER
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
DOLLER (čierny) - Jirka Doležal, Jan Emler
DOLLER Kalendář - Jirka Doležal, Jan Emler
34,00 €

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka